Патрульний із Хмельницького зайняв І місце у чемпіонаті України

Хмельницький патрульний зайняв І місце у чемпіонаті України з кіокушинкай карате, що відбувся цими вихідними в Одесі.

За інформацією патрульних, у змаганнях командир взводу № 1 роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції в Хмельницькій області Олександр Тимець зайняв І призове місце серед чоловіків, у ваговій категорії до 75 кг.  Цей чемпіонат був відбірковим на чемпіонат Європи, що відбудеться у Вільнюсі в квітні.

Олександр Тимець уже має безліч кубків та медалей міжнародного рівня. Він із 8 років займається спортом, саме тоді розпочав із кіокушинкай карате і досі опановує це східне єдиноборство. У 2016 році патрульний зайняв 3 місце на чемпіонаті Європи, який того разу проходив у Белграді, столиці Сербії.

Автор: Галина Мельник