У хмельничанки конфіскували вівчарку, яка покусала людину | Поділля News
У хмельничанки конфіскували вівчарку, яка покусала людину

За порушення правил вигулу собак у хмельничанки конфіскували німецьку вівчарку, а сама власниця має сплатити 51 гривню штрафу. Відповідне рішення прийняв Хмельницький міськрайонний суд.

go Як йдеться у матеріалах суду, мешканка Хмельницького допустила вихід улюбленця за межі приватного будинку, де собака покусав чоловіка.

Власницю собаки було визнано винною у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( порушення правил тримання собак і котів) та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 грн. та конфісковано собаку.

Як видно із статистичних даних Хмельницького міськрайонного суду, усього за 2018 рік  було розглянуто 12 справ за ст. 154 КУпАП. По усіх справах майже однотипні порушення: власники собак допустили безконтрольний вихід собак із місць їх утримання  через незачинені хвіртки, або ж вигулювали собак без намордника, в результаті чого собаки покусали перехожих, серед яких не тільки дорослі, а й одна малолітня та одна неповнолітня  дитина.

У прес-службі суду також назвали породи собак,  порушення правил утримання яких завдало шкоди потерпілим: це і німецькі вівчарки, московська сторожова, стаффорд, американський підбультер’єр, ягдтерєр та пекінес.

watch

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

До Хмельницького завітали  представники Корпусу Миру США в Україні. Візит присвятили закінченню терміну перебування у місті добровольця  цієї організації Алана Янга. За словами Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, завдяки співпраці з американським волонтером у місті вдалося розробити концепцію змін, пов’язаних з екологією, побутовими відходами, навчанням директорів комунальних підприємств. «Я задоволений нашою співпрацею. І сподіваюся, вона […]

Головам об‘єднаних територіальних громад Хмельниччини сьогодні, 22 травня, презентували інноваційний проект Нацполіції під назвою «Поліцейський офіцер громади. Про це повідомили у прес-службі поліції області. Як зазначається, Хмельниччина є одним із лідерів в Україні за темпами створення тергромад, яких сьогодні в області уже налічується 45. Разом зі зростанням кількості ОТГ, серед правоохоронців все частіше почало поставати […]

Аби врятувати каньйон від затоплення, міська влада Кам’янця-Подільського задіяла гідросистеми. Про це повідомляється на сайті міськради. “Після сильної зливи 17-18 травня кількість води у Смотрицькому каньйоні збільшилася у 20 разів. Утім великої шкоди вона не завдала, оскільки ситуацію вдалося взяти під контроль”, – йдеться у повідомленні. Як повідомив заступник міського голови Сергій Бабій, найбільш вразливою […]