У хмельничанки конфіскували вівчарку, яка покусала людину | Поділля News
У хмельничанки конфіскували вівчарку, яка покусала людину

За порушення правил вигулу собак у хмельничанки конфіскували німецьку вівчарку, а сама власниця має сплатити 51 гривню штрафу. Відповідне рішення прийняв Хмельницький міськрайонний суд.

Як йдеться у матеріалах суду, мешканка Хмельницького допустила вихід улюбленця за межі приватного будинку, де собака покусав чоловіка.

Власницю собаки було визнано винною у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( порушення правил тримання собак і котів) та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 грн. та конфісковано собаку.

Як видно із статистичних даних Хмельницького міськрайонного суду, усього за 2018 рік  було розглянуто 12 справ за ст. 154 КУпАП. По усіх справах майже однотипні порушення: власники собак допустили безконтрольний вихід собак із місць їх утримання  через незачинені хвіртки, або ж вигулювали собак без намордника, в результаті чого собаки покусали перехожих, серед яких не тільки дорослі, а й одна малолітня та одна неповнолітня  дитина.

У прес-службі суду також назвали породи собак,  порушення правил утримання яких завдало шкоди потерпілим: це і німецькі вівчарки, московська сторожова, стаффорд, американський підбультер’єр, ягдтерєр та пекінес.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Сьогодні, 22 березня, відбулося позарчегове засідання Старокривинської сільської ради, скликане на вимогу громади. Головним питанням порядку денного було надання згоди про добровільне приєднання до Нетішина. Після “гарячих” дискусій депутатів, місцевих активістів та усіх небайдужих кривинців, сільські обранці проголосували за об’єднання громади з Нетішином. Відтак, з 13 присутніх депутатів, 11 – проголосували за, 2 – проти, […]

Ініціаторами встановлення пам’ятного знаку є ГО «38 сотня імені Устима Голоднюка». Усі роботи щодо його монтажу та облаштування навколишньої території здійснюють небайдужі волонтери. З міського бюджету не буде витрачено жодної гривні, повідомляють у відділі з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради. Головна скульптура пам’ятного знаку, яка за декілька тижнів має з’явитися на проспекті Курчатова, […]

Спеціалізоване навчальне програмне забезпечення для тестування при прийомі на роботу операторів скануючих систем було надане за запитом ДФС у березні програмою з експортного контролю та безпеки кордонів (BXBS) Посольства США в Україні. У Хмельницькому на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС експерти компанії «Renful Premier Technologies» здійснили інсталяцію програмного забезпечення та провели навчальний […]