У Солобковецькій ОТГ збудують дві сонячні електростанції | Поділля News
У Солобковецькій ОТГ збудують дві сонячні електростанції

У Солобковецькій громаді побудують дві сонячні електростанції потужністю 15 МВт та 10 МВт. Електростанції з’являться у селах Солобківці та Глушківці. Будівництво планують розпочати навесні 2019 року, повідомляє прес-служба ОТГ.

Під будівництво СЕС потужністю 10 МВт в с. Глушківці виділили 12 гектарів закинутої ділянки колишнього господарського двору, що свого часу належав колгоспу.

“Ділянка за межами населеного пункту. Колись тут були приміщення, але нині – лишень розвалини та бур’яни”, – пояснюють в ОТГ.

Солобковецьку СЕС побудують на земельній ділянці площею 20 гектарів потужністю 15 МВт, яка розташована в північній частині за межами населеного пункту на відстані 0.8 км. де раніше знаходилось колгоспне пасовище.

“Маємо велику надію, адже це будуть об’єкти, які зможуть давати дохід до бюджету. Крім того, будуть створені додаткові робочі місця, а це великий «плюс» для наших жителів”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, питання щодо розміщення сонячної електростанції у селі підтримали більшість жителів. Станом на сьогодні, уже на стадії підписання договір оренди на земельну ділянку.

follow

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Майже 900 об’єднаних територіальних громад (ОТГ) вже створено в Україні, станом на 10 травня 2019 року. З них в 66 територіальних громадах відбудуться перші місцеві вибори 30 червня, ще 25 очікують на рішення ЦВК. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, передає Хмельницька облрада. «Процес об’єднання громад рухається. […]

До закінчення терміну подачі проектів на 2020 рік залишилось 28 днів. Проте, як зазначає прес-служба міськвиконкому, до уповноваженого відділу за роз’ясненнями звернулося лише троє славутчан. Попри те, що у соцмережах мешканці райцентру постійно нарікають на те, що у місті мало що робиться для благоустрою та розвитку, бажаючих використати 700 тисяч бюджетних гривень, вочевидь, не залишилося. Або […]

Працівники КП «Славута-Сервіс» виконали роботи із облаштування майданчиків для подальшого розміщення на них контейнерів із роздільного збору твердих побутових відходів у селах Варварівка та Голики, повідомляє ГО “Рідна Славутчина”. Нагадаємо, у березні на засіданні виконавчого комітету Славутської міськради було прийнято рішення щодо облаштування у селах Варварівка та Голики 12 майданчиків для розміщення контейнерів із роздільного […]