У Солобковецькій ОТГ збудують дві сонячні електростанції | Поділля News
У Солобковецькій ОТГ збудують дві сонячні електростанції

У Солобковецькій громаді побудують дві сонячні електростанції потужністю 15 МВт та 10 МВт. Електростанції з’являться у селах Солобківці та Глушківці. Будівництво планують розпочати навесні 2019 року, повідомляє прес-служба ОТГ.

Під будівництво СЕС потужністю 10 МВт в с. Глушківці виділили 12 гектарів закинутої ділянки колишнього господарського двору, що свого часу належав колгоспу.

“Ділянка за межами населеного пункту. Колись тут були приміщення, але нині – лишень розвалини та бур’яни”, – пояснюють в ОТГ.

Солобковецьку СЕС побудують на земельній ділянці площею 20 гектарів потужністю 15 МВт, яка розташована в північній частині за межами населеного пункту на відстані 0.8 км. де раніше знаходилось колгоспне пасовище.

“Маємо велику надію, адже це будуть об’єкти, які зможуть давати дохід до бюджету. Крім того, будуть створені додаткові робочі місця, а це великий «плюс» для наших жителів”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, питання щодо розміщення сонячної електростанції у селі підтримали більшість жителів. Станом на сьогодні, уже на стадії підписання договір оренди на земельну ділянку.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Від нещодавнього буревію постраждали майже всі населені пункти Старосинявської ОТГ.  Збитків зазнали як домогосподарства, так і комунальні установи селищної ради. Буревій був такої сили, що повалив дерева. У селі Заставці стара ялина впала на дах місцевої школи і завдала шкоди покриттю. У селі Нова Синявка зірвало дах у ЗОШ І-ІІІ ступенів. Також зафіксовано пошкодження даху в […]

У Солобковецькій громаді, що в Ярмолинецькому районі, придбали усі необхідні матеріали та почали будівельні роботи з забезпечення водопостачання у трьох населених пунктах громади. Першими стартували Солобківці, в наступному місяці почнуться роботи в селах Глушківці та Стріхівці. Вартість проекту нового будівництва зовнішніх мереж питного водопроводу в с. Солобківці по вул. Нетета, Лісна, Шевченка, частини Героїв Крут та Стуса […]

У Нетішині обговорили подальші дії щодо об’єднання громад. Процес добровільного приєднання може завершитись до кінця травня нинішнього року, повідомляє прес-служба міськради. Як відомо, 3 березня 2019 року громада Старокривинської сільської ради вже втретє визначилась щодо об’єднання з Нетішином в Нетішинську міську об’єднану територіальну громаду. Як розповів міський голова Олександр Супрунюк, такий процес передбачає 11 етапів. […]