Новини
Суспільство

Виявили 30 порушень: за що на Хмельниччині штрафують рибалок

З 8 по 14 лютого інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля виявили 30 правопорушень рибоохоронного законодавства. Зокрема, склали п’ять протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства), 22 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та три – за ст. 88-1 КУпАП (незаконний збут риби). Крім того, оформили 12 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна. Про це повідомляє прес-служба відомства.

“Протягом цього часу у порушників вилучено 40 кг водних біоресурсів та чотири одиниці незаконних знарядь лову. Сума збитків, завданих рибному господарству, склала 1 258 грн”, – повідомили в Управлінні Держрибагентства у Хмельницькій області.

Приміром, 11 лютого на ринку у смт. Летичів задокументували порушення порядку збуту риби. Двоє громадян реалізовували 9 кг коропа, 12 кг товстолоба та 10 кг карася сріблястого без дозвільних документів. На порушників оформлено протоколи за ст. 88-1 КУпАП.

Того ж самого дня інспектори викрили порушника на річці Південний Буг, поблизу с. Горбасів, Летичівського району. Чоловік займався риболовлею за допомогою сітки, загальною довжиною 50 метрів. На особу складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонене знаряддя лову вилучено до рішення суду.

13 лютого зафіксували ще двох грубих порушників правил рибальства. Громадяни за допомогою сітки виловили таку рибу: карась сріблястий – 3 шт. та короп – 2 шт., загальною вагою 2,9 кг. Збитки рибному господарству становлять 663 грн. Інцидент стався на р. Ушиця, поблизу смт. Стара Ушиця. Складено протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП.

Крім цього, на ринку в м. Красилів виявили незаконний продаж риби. Місцевий житель реалізовував 7 кг карася сріблястого без наявності дозвільних документів. На чоловіка складено протокол за ст. 88-1 КУпАП.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS