"Шокувало, що не знає бюджету міста": реакція нетішинців на звіт мера | Поділля News
“Шокувало, що не знає бюджету міста”: реакція нетішинців на звіт мера

Учора, 19 лютого, міський голова Нетішина Олександр Супрунюк звітував про свою роботу за 2018 рік у великій залі Палацу культури. Під час звіту очільник міста відповів на запитання, які турбують нетішинську громаду.

“Нетішинська самооборона” зібрала у Фейсбуці реакцію місцян на звіт. Нетішинці відзначили гарну організацію виступу, втім, обурені, що не почули відповіді на болючі запитання. Зокрема бурхливі емоції викликала зарплата мера – 440 тисяч гривень. 

“Чому не робляться велодоріжки, автостоянки, ремонти доріг, водогін, фонтан. А тому що працювати немає кому. Супрунюк звільнив досвічені кадри, які казали йому, що він робить не так”, – переконаний містянин Віктор Бондарець.

“Майже на все одна відповідь мера: “Все зробимо, я вже дав доручення…”. В залі були сотні дві людей. Однак звичайних мешканців десятків три, решта – працівники шкіл, садочків, виконкому”, – зауважив нетішинець Юрій Камозін.

Однак, є й задоволені і звітом міського голови: “А мені сподобалося навпаки… Сподобався підхід у всьому… Шокувало, що мер не знає й приблизно бюджету міста”, – коментує Віктор Ласик.

Сам же міський голова теж прокоментував свій звіт у Фейсбуці.

“Вчора відбувся звіт про виконану роботу. Хочу подякувати всім працівникам, членам виконкому, депутатам, волонтерам, творчим людям, які душею вболівають за наше місто. Завдяки вашій участі ми багато вже чого досягли!” – написав у Фейсбуці міський голова Олександр Супрунюк.

Зауважемо, що наразі звіту міського голови у відкритому доступі на сайті міської ради немає. Детальніше коментарі нетішинців можна почитати на скрінах обговорення:

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Юлія Тимошенко лідирує у президентському рейтингу, срібло у Володимира Зеленського. А Петро Порошенко отримує третє місце. У другому турі виборів Тимошенко зі значним відривом перемагає і Зеленського і Порошенка. Такі дані фіксує всеукраїнське анкетування, яке провели протягом лютого. В ході дослідження зібрано 2,5 мільйона анкет по всій Україні. «Сьогоднішні результати, 31% у Юлії Тимошенко, – це є […]

Президент України виступив на Майдані Незалежності в обласному центрі. Послухати гаранта прийшли та приїхали близько 10 тисяч хмельничан та краян з різних райцентрів області. Чимало присутніх тримали у руках синьо-жовті стяги, а також прапори  із передвиборчим гаслом Петра Порошенка «Ми йдемо своїм шляхом». Президент виступав зі сцени майже годину. Під час промови згадував про такі […]

Народний депутат 5-й рік представляє інтереси мешканців Полонського, Славутського та Шепетівського районів у Верховній Раді України. Над чим працював народний депутат впродовж минулого року: які законопроекти подавав та котрі питання вирішував? Про це – далі. Впродовж 2018 року Роман Мацола – один з небагатьох депутатів, хто не пропустив жодного пленарного засідання сесій Верховної Ради. Також […]