"Шокувало, що не знає бюджету міста": реакція нетішинців на звіт мера | Поділля News
“Шокувало, що не знає бюджету міста”: реакція нетішинців на звіт мера

Учора, 19 лютого, міський голова Нетішина Олександр Супрунюк звітував про свою роботу за 2018 рік у великій залі Палацу культури. Під час звіту очільник міста відповів на запитання, які турбують нетішинську громаду.

“Нетішинська самооборона” зібрала у Фейсбуці реакцію місцян на звіт. Нетішинці відзначили гарну організацію виступу, втім, обурені, що не почули відповіді на болючі запитання. Зокрема бурхливі емоції викликала зарплата мера – 440 тисяч гривень. 

“Чому не робляться велодоріжки, автостоянки, ремонти доріг, водогін, фонтан. А тому що працювати немає кому. Супрунюк звільнив досвічені кадри, які казали йому, що він робить не так”, – переконаний містянин Віктор Бондарець.

“Майже на все одна відповідь мера: “Все зробимо, я вже дав доручення…”. В залі були сотні дві людей. Однак звичайних мешканців десятків три, решта – працівники шкіл, садочків, виконкому”, – зауважив нетішинець Юрій Камозін.

Однак, є й задоволені і звітом міського голови: “А мені сподобалося навпаки… Сподобався підхід у всьому… Шокувало, що мер не знає й приблизно бюджету міста”, – коментує Віктор Ласик.

Сам же міський голова теж прокоментував свій звіт у Фейсбуці.

“Вчора відбувся звіт про виконану роботу. Хочу подякувати всім працівникам, членам виконкому, депутатам, волонтерам, творчим людям, які душею вболівають за наше місто. Завдяки вашій участі ми багато вже чого досягли!” – написав у Фейсбуці міський голова Олександр Супрунюк.

Зауважемо, що наразі звіту міського голови у відкритому доступі на сайті міської ради немає. Детальніше коментарі нетішинців можна почитати на скрінах обговорення:

go here Читайте нас у  Телеграм source url  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Представники молодіжного крила громадської організації «За конкретні справи» ознайомились із управлінським самоврядуванням Німеччини. Протягом чотирьох днів активні, молоді та перспективні хмельничани проживали в місті Бонн. Вони мали нагоду побачити, як працює міська, районна та обласна структури Німеччини. «Наш лідер – народний депутат України Олександр Герега – чимало уваги приділяє саме молоді. Робота з підростаючим поколінням […]

20 травня під час інавгурації новий Президент України Володимир Зеленський заявив про розпуск Верховної Ради. Відповідно до законодавства, позачергові вибори до парламенту мають відбутися вже наприкінці липня. Політологи стверджують, що нинішні дочасні вибори будуть передусім виборами прем’єр-міністра, який у парламентсько-президентській республіці має великі повноваження і який займатиметься питаннями економіки та соціального захисту населення. Якщо Україна […]

Цьогорічний День вишиванки для представниць міжфракційної групи «Рівні можливості» Шепетівської міської ради став особливим. 16 травня депутатки Алла Бунечко, Наталія Собчук, Інна Сікора, Наталія Яковлева, Тамара Герасимчук та заступниця міського голови з гуманітарних питань Наталія Стасюк відвідали Верховну Раду України. «Побувати в українському парламенті вдалося завдяки народному депутату України Роману Мацолі. Він організував для нас […]