У Хмельницькому відкрили виставку речей військових з АТО | Поділля News
У Хмельницькому відкрили виставку речей військових з АТО

Зброя, снаряди, амуніція і не тільки. Артефакти, які побували на фронті, зібрані в експозиції, що відкрилася у Хмельницькому інституті соціальних технологій університету “Україна”. Про це йдеться у сюжеті МТРК “Місто”.

“Тут речі усі вже вживані, в хорошому сенсі слова. Передані з передової нашими студентами”, – розповів ректор університету Михайло Чайковський.

Експозиція присвячена студентам вишу — учасникам АТО та ООС. Саме вони й передали усі експонати. Ректор зазначив, що в інституті таких третина від усієї кількості студентів.

Олег Бляхарський з Деражні закінчив цей заклад у 2006 році. У Києві на Майдані пліч-о-пліч з хлопцями. Потім пішов на фронт, служив у складі 8-го полку. Трагічним для нього стало 13 липня 2014 року.

“Пробивали коридор до луганського аеропорту, коли він був заблокований, загинув мій побратим”, – пригадує Олег Бляхарський.

На Майдані разом стояв Андрій Дрозда. Як він розповів, обороняли медпункт, де намагались допомогти першим постраждалим від куль снайперів. Чоловік каже, така виставка – яскравий приклад того, як треба берегти пам’ять.

“Хто не пам’ятає свого минулого, не має майбутнього. Тому це нагадування молоді, що якщо хочеш, аби в країні було все добре, маєш як мінімум відповідально ставитися до своїх обов’язків”, – вважає Андрій.

Полеглих на Майдані та загиблих на Сході присутні вшанували хвилиною мовчання.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Шепетівський міськрайонний суд визнав винуватим у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, водія районної державної лікарні ветеринарної медицини та призначив йому покарання – 2 роки виправних робіт, з відрахуванням на користь держави 20% від заробітку, без позбавлення права керувати транспортними засобами, повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного […]

До Полонського районного суду звернулася жителька Житомирської області із позовом до батька та його нинішньої дружини про усунення перешкод у користуванні житлом шляхом виселення та зняття з реєстрації місця проживання.  Своє прохання обґрунтувала тим, що її бабуся, разом з якою мешкають відповідачі, подарувала їй свій будинок у Полонному. Позивачка з сім’єю хочуть туди переїхати, аби […]

Відділ примусового виконання рішень Управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області відкрив виконавче провадження з примусового виконання наказу Господарського суду Хмельницької області про виконання рішення Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ХОТВ Антимонопольного комітету України. Як уже повідомлялось, виконавчий комітет Шепетівської міської ради не […]