Через надмірне навантаження у Хмельницькому призначили ще одного слідчого суддю | Поділля News
Через надмірне навантаження у Хмельницькому призначили ще одного слідчого суддю

get link У Хмельницькому міськрайонному суді на одного слідчого суддю припадає щодня близько 40 різних клопотань та подань. Крім того, слідчі судді чергують у вихідні продовжують розглядати справи до пізньої ночі. Тож з 1 березня 2019 року обрали ще одного слідчого суддю – Бондарчука Володимира Володимировича. Про це повідомили у прес-службі відомства.

click here “Обрання ще одного суддю слідчим суддею було зумовлено значним навантаженням на діючих слідчих суддів. Крім того, з початком  роботи Територіального управління Державного бюро розслідувань розташованого у місті Хмельницькому навантаження на слідчих суддів ще суттєвіше збільшилось”, – повідомляє прес-службі суду.

enter site Справи, які перебувають на розгляді судді Бондарчука В.В. та залишаться не розглянутими станом на 1 березня 2019 року будуть передані іншим суддям в порядку авторозподілу.

У прес-службі також нагадали, що попередніми рішеннями зборів слідчими  суддями обрано:

Марцинкевича  Сергія Анатолійовича;

Вітушинську  Олександру Олександрівну;

Порозову  Інну Юріївну;

Сарбея  Олександра Федоровича.

Крім того, справи про адміністративні правопорушення з 1 березня 2019 року будуть розподілятись на усіх суддів лише цивільної палати.

За інформацією прес-служби, наразі в кримінальній палаті є повноважними та працюють 9 суддів, 4 є слідчими суддями, 11 суддів працює в цивільній палаті, ще 6 суддів перебувають на різних стадіях кваліфікаційного оцінювання та не вправі здійснювати правосуддя, 4 посади є вакантними.

go here

Читайте нас у  Телеграм follow  та у нашій групі  follow Viber  watch @ПоділляNEWS

Схоже

Сьогодні, 24 травня, до міста завітав начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Василь Віконський, щоб представити особовому складу Нетішинського відділення поліції нового керівника. Ним став підполковник поліції Леонід Михалко, який до цього часу обіймав посаду заступника начальника Полонського відділення поліції Шепетівського відділу поліції ГУНП України в Хмельницькій області, повідомляє прес-служба виконавчого комітету Нетішинської […]

Аби посприяти громадянам у реалізації виборчого права під час повторного голосування на виборах Президента України територіальні підрозділи міграційної служби області 20 та 21 квітня 2019 року (субота та неділя) видаватимуть виготовлені паспорти громадянина України у формі картки за наступним графіком: з 9.00 до 18.00 години 20.04.2019; з 8.00 до 20.00 години 21.04.2019. Прес-служба Управління ДМС […]

Нагадаємо, зважаючи на різке погіршення погодних умов, ще вчора, 16 квітня, хмельничан попередили про відновлення теплопостачання, яке дехто встиг назвати відновленням опалювального сезону. Сьогодні у соцмережах містяни діляться інформацією про те, в кого в квартирі тепло, в кого – ні. Здебільшого, нарікають на те, що батареї досі холодні. Ситуацію прокоментував міський голова Хмельницького Олександр Симчишин: […]