Через надмірне навантаження у Хмельницькому призначили ще одного слідчого суддю | Поділля News
Через надмірне навантаження у Хмельницькому призначили ще одного слідчого суддю

У Хмельницькому міськрайонному суді на одного слідчого суддю припадає щодня близько 40 різних клопотань та подань. Крім того, слідчі судді чергують у вихідні продовжують розглядати справи до пізньої ночі. Тож з 1 березня 2019 року обрали ще одного слідчого суддю – Бондарчука Володимира Володимировича. Про це повідомили у прес-службі відомства.

“Обрання ще одного суддю слідчим суддею було зумовлено значним навантаженням на діючих слідчих суддів. Крім того, з початком  роботи Територіального управління Державного бюро розслідувань розташованого у місті Хмельницькому навантаження на слідчих суддів ще суттєвіше збільшилось”, – повідомляє прес-службі суду.

Справи, які перебувають на розгляді судді Бондарчука В.В. та залишаться не розглянутими станом на 1 березня 2019 року будуть передані іншим суддям в порядку авторозподілу.

У прес-службі також нагадали, що попередніми рішеннями зборів слідчими  суддями обрано:

Марцинкевича  Сергія Анатолійовича;

Вітушинську  Олександру Олександрівну;

Порозову  Інну Юріївну;

Сарбея  Олександра Федоровича.

Крім того, справи про адміністративні правопорушення з 1 березня 2019 року будуть розподілятись на усіх суддів лише цивільної палати.

За інформацією прес-служби, наразі в кримінальній палаті є повноважними та працюють 9 суддів, 4 є слідчими суддями, 11 суддів працює в цивільній палаті, ще 6 суддів перебувають на різних стадіях кваліфікаційного оцінювання та не вправі здійснювати правосуддя, 4 посади є вакантними.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

“Керуючись Порядком демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій, затвердженим рішенням сесії міської ради від 21.09.2016 №55, тимчасова споруда – павільйон, який розміщений на вул. Прибузькій, біля будинку № 24 без відповідних документів підлягає демонтажу (знесенню)”, – повідомляють у міській раді. Власника просять в термін до 5 березня 2019 року демонтувати павільйон […]

З початку року суб’єкти господарювання Хмельницької області з роздрiбної торгiвлi пiдакцизними товарами сплатили до місцевих бюджетів 12,2 мільйона гривень акцизного податку. Очікуваний показник за січень 2019 року виконано на 109,7 відсотка. До місцевого бюджету додатково надійшов мільйон гривень акцизного податку з роздрібного продажу. Темп росту надходжень до відповідного періоду минулого року склав 115,1 відсотка, що […]

Напередодні майбутніх виборів Президента України Служба безпеки України закликає мешканців та гостей Хмельниччини бути уважними та обережними. Про це йдеться у повідомленні прес-групи обласного управління. Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації: – про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання […]