У Нетішині з'являться енергоефективні ліхтарі та система керування освітленням | Поділля News
У Нетішині з’являться енергоефективні ліхтарі та система керування освітленням

У Нетішині протягом 2019 року мають встановити енергоефективні ліхтарі та система керування вуличним освітленням, яка дозволить змінювати потужність ламп. Загальна вартість інвестиційного проекту становить 13 млн. 400 тис. грн. Про це повідомили у міській раді.

“Позаду майже півтора року співпраці, розробка бізнес-плану, погодження його схем, технічний аудит, погодження з Кабінетом Міністрів запозичень, проведення перемовин з потенційними учасниками тендерних закупівель, консультації з компанією «Ramboll» щодо проведення тендеру. Консультують місто з використання кредитних коштів, які надає НЕФКО для здійснення енергоефективних проектів у Нетішині, представники компанії «Ramboll»”, – йдеться у повідомленні.

Днями було розкрито тендерні пропозиції 4-х його учасників проекту: ТОВ «Коменергосервіс» (м. Київ) – загальна вартість пропозиції становить 11 млн. грн., ТОВ «Енергосервіс ПМК» (м. Харків) – загальна вартість пропозиції – 17 млн. 915 тис. 239 грн., ТОВ «Дорстрой Монтаж Київ» (с. Кам’яна Яруга Чугуївського району Харківської області) – загальна вартість пропозиції – 7 млн. 649 тис. 713 грн., ТОВ «Комбінат комунальних підприємств» (м. Здолбунів) – загальна вартість пропозиції складає 11 млн. 193 тис. 319 грн. Попередньо брати участь у тендерних закупівлях виявили бажання 6 учасників, але 2 з них з певних обставин не змогли вчасно подати документи.

У грудні 2018 року в дотендерній зустрічі взяло участь 20 потенційних учасників. Кожен з них, оцінивши свої реальні можливості, прийняв рішення брати чи ні участь у тендерних закупівлях. Спостерігав за процесом відкриття тендерних пропозицій консультант компанії «Ramboll» Віталій Меланченко, яка представляє НЕФКО (Північна екологічна фінансова корпорація, яка фінансуватиме проект).

У міськраді зауважують, що після відкриття тендерних пропозицій буде проведена процедура оцінки кожного учасника та визначено переможця. Спочатку оцінку буде робити місто, далі її перевірятиме НЕФКО. І тільки потім корпорацією буде прийнято рішення про переможця тендерних закупівель. При його визначенні вартість пропозицій не є основним показником. На реалізацію проекту мають великий вплив технічні вимоги, фінансовий стан та досвід учасника.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS