Торгують без реєстрації: у райцентрі Хмельниччини перевірили ринок | Поділля News
Торгують без реєстрації: у райцентрі Хмельниччини перевірили ринок

see url 20 лютого робоча група міської ради проведела обстеження суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території ринку у місті Красилів.

get link Під час обстеження території ринку було виявлено, що більшість продавців здійснюють підприємницьку діяльність без державної реєстрації. Таке порушення законодавства тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої. (ст. 164 КУпАП)

source link Також під час обстеження м’ясного павільйону представники відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини надали наступні рекомендації суб’єктам господарювання, які реалізують необроблені харчові продукти м’ясного походження (м’ясо):

  1. Провести ремонт стелі, стін, підлоги м’ясного павільйону.
  2. Провести заміну колод для розробки м’ясотуш.
  3. Місце для дотримання правил особистої гігієни забезпечити миючими та дезінфікуючими засобами, одноразовими паперовими рушниками або електрорушником.
  4. Забезпечити захист освітлюючих приладів.
  5. Поновити медичні книжки.

Суб’єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність без державної реєстрації попереджають, що в майбутньому виходи на територію ринку будуть відбуватися регулярно та не носитимуть попереджувальний та консультативний характер. На порушників складатимуть протоколи згідно ст. 164 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

До Хмельницького завітали  представники Корпусу Миру США в Україні. Візит присвятили закінченню терміну перебування у місті добровольця  цієї організації Алана Янга. За словами Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, завдяки співпраці з американським волонтером у місті вдалося розробити концепцію змін, пов’язаних з екологією, побутовими відходами, навчанням директорів комунальних підприємств. «Я задоволений нашою співпрацею. І сподіваюся, вона […]

Головам об‘єднаних територіальних громад Хмельниччини сьогодні, 22 травня, презентували інноваційний проект Нацполіції під назвою «Поліцейський офіцер громади. Про це повідомили у прес-службі поліції області. Як зазначається, Хмельниччина є одним із лідерів в Україні за темпами створення тергромад, яких сьогодні в області уже налічується 45. Разом зі зростанням кількості ОТГ, серед правоохоронців все частіше почало поставати […]

Аби врятувати каньйон від затоплення, міська влада Кам’янця-Подільського задіяла гідросистеми. Про це повідомляється на сайті міськради. “Після сильної зливи 17-18 травня кількість води у Смотрицькому каньйоні збільшилася у 20 разів. Утім великої шкоди вона не завдала, оскільки ситуацію вдалося взяти під контроль”, – йдеться у повідомленні. Як повідомив заступник міського голови Сергій Бабій, найбільш вразливою […]