Торгують без реєстрації: у райцентрі Хмельниччини перевірили ринок | Поділля News
Торгують без реєстрації: у райцентрі Хмельниччини перевірили ринок

20 лютого робоча група міської ради проведела обстеження суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території ринку у місті Красилів.

Під час обстеження території ринку було виявлено, що більшість продавців здійснюють підприємницьку діяльність без державної реєстрації. Таке порушення законодавства тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої. (ст. 164 КУпАП)

Також під час обстеження м’ясного павільйону представники відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини надали наступні рекомендації суб’єктам господарювання, які реалізують необроблені харчові продукти м’ясного походження (м’ясо):

  1. Провести ремонт стелі, стін, підлоги м’ясного павільйону.
  2. Провести заміну колод для розробки м’ясотуш.
  3. Місце для дотримання правил особистої гігієни забезпечити миючими та дезінфікуючими засобами, одноразовими паперовими рушниками або електрорушником.
  4. Забезпечити захист освітлюючих приладів.
  5. Поновити медичні книжки.

Суб’єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність без державної реєстрації попереджають, що в майбутньому виходи на територію ринку будуть відбуватися регулярно та не носитимуть попереджувальний та консультативний характер. На порушників складатимуть протоколи згідно ст. 164 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Сьогодні, 22 березня, відбулося позарчегове засідання Старокривинської сільської ради, скликане на вимогу громади. Головним питанням порядку денного було надання згоди про добровільне приєднання до Нетішина. Після “гарячих” дискусій депутатів, місцевих активістів та усіх небайдужих кривинців, сільські обранці проголосували за об’єднання громади з Нетішином. Відтак, з 13 присутніх депутатів, 11 – проголосували за, 2 – проти, […]

Ініціаторами встановлення пам’ятного знаку є ГО «38 сотня імені Устима Голоднюка». Усі роботи щодо його монтажу та облаштування навколишньої території здійснюють небайдужі волонтери. З міського бюджету не буде витрачено жодної гривні, повідомляють у відділі з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради. Головна скульптура пам’ятного знаку, яка за декілька тижнів має з’явитися на проспекті Курчатова, […]

Спеціалізоване навчальне програмне забезпечення для тестування при прийомі на роботу операторів скануючих систем було надане за запитом ДФС у березні програмою з експортного контролю та безпеки кордонів (BXBS) Посольства США в Україні. У Хмельницькому на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС експерти компанії «Renful Premier Technologies» здійснили інсталяцію програмного забезпечення та провели навчальний […]