До авіаторів Старокостянтинова приїхали з концертом семінаристи | Поділля News
До авіаторів Старокостянтинова приїхали з концертом семінаристи

follow link У великій глядацькій залі Старокостянтинівського  гарнізонного будинку офіцерів перед військовослужбовцями бригади тактичної авіації Повітряних Сил імені Петра Франка з концертною програмою виступили студенти Тернопільської вищої духовної семінарії Української греко-католицької церкви імені Йосифа Сліпого.

У програмі семінаристів лунали українські народні, духовні та національно-патріотичні пісні. Були й цікаві комічні постановки. Особливе місце у репертуарі займають пісні про родинні та сімейні цінності, адже рішенням Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій саме 2019-й рік оголошений Роком сім’ї.

get link – Нам випало жити в доленосний, однак і трагічний, сповнений болю та втрат час. Війна на Сході нашої держави у певній мірі показала сутність істинного патріотизму. А нести людям істину про вічні цінності – це наша місія, – зазначив організатор  заходу військовий капелан бригади тактичної авіації отець Юрій Ланик.

Варто зазначити, що студенти семінарії уже мають досвід співпраці з військовими авіаторами. Влітку минулого року вони долучилися до проведення літнього табору для дітей військовослужбовців «Літо з Богом».

Вдячні глядачі у військових одностроях, які завітали на концерт разом із своїми сім’ями, дякували студентам-артистам за творчість і щедро дарували семінаристам оплески.

Сергій Жмурко, відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Хмельницький).

Фото автора.

Читайте нас у  go site Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

На Хмельниччині з нагоди 140-річчя від дня народження державного та громадсько-політичного діяча, журналіста, Голови Директорії, Головного Отамана військ і флоту Української Народної Республіки Симона Петлюри встановили йому одразу два пам’ятні знаки. Як повідомляється на сайті ОДА, відкрили меморіальну дошку Симону Петлюрі 26 травня на фасаді залізничного вокзалу станції Шепетівка. Після цього на вулиці Судилківській 5-А […]

На базі Івано-Франківської бригади тактичної авіації завершився другий етап конкурсу на «Кращий підрозділ охорони аеродрому». В конкурсі взяли участь військовослужбовці з Івано-Франківська, Луцька та Старокостянтинова. Протягом трьох діб учасники змагань проходили перевірку на знання керівних документів, складали заліки з професійної підготовки, тактичної медицини, пройшли оцінювання з фізичної, інженерної та вогневої підготовки,  здійснили марш-кидок на 5 […]

Дощ у Хмельницькому сьогодні, 24 травня, ледь не зірвав фестиваль «Rock&Buh – 2019». Чергова злива перетворила вулиці міста на ріки. Як повідомляють очевидці, традиційно найбільше води “дісталося” території ринку. Затопило Львівське шосе, вулицю Геологів, весь “Новий ринок” теж “плаває”. Працівники ринку нарікають, що вже не знають, до кого звертатися через постійні підтоплення. Реакції від влади […]