Відеоспостереження на вулицях Хмельницького: правомірно чи ні? | Поділля News
Відеоспостереження на вулицях Хмельницького: правомірно чи ні?

Регіональний координатор взаємодії  з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини у Хмельницькій області Оксана Кізаєва взяла  участь в обговоренні питання щодо правомірності встановлення місцевою владою Хмельницького камер відеоспостереження на вулицях міст.

see url За словами Оксани Кізаєвої, заходи щодо здійснення відеоспостереження мають бути відповідними та не надмірними щодо легітимної мети, яку вони переслідують. Також вони мають супроводжуватись відповідними гарантіями дотримання прав особи.

Крім того, наголосила регіональний координатор Уповноваженого, всі питання функціонування системи мають бути чітко врегульовані відповідним Положенням про відеоспостереження у місті Хмельницькому, яке затверджується рішенням міської ради та має  відповідати положенням законодавства про захист персональних даних.

 «Факт здійснення із законною і передбачуваною метою охоронного відеоспостереження у публічних місцях не є втручанням в право на повагу до приватного життя особи, яке передбачене статтею 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Водночас, особа, яка проходить повз зону відеоспостереження, має право знати про це і мати доступ до всіх записів із своїм зображенням», – наголосила Оксана Кізаєва.

Регіональний координатор пояснила, що з метою мінімізації втручання в право на приватність, відеоспостереження повинно відповідати принципам обробки персональних даних, здійснюватися лише з легітимною метою, бути відповідним та не надмірним щодо такої мети та супроводжуватися відповідними гарантіями дотримання прав особи.

click here Читайте нас у  see url Телеграм follow link  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Красилівський районний суд неодноразово змушений був закривати справи про адміністративні правопорушення за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КупАП)  – керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Одна із причин – порушення порядку проведення огляду на стан сп’яніння. Як наслідок – відсутність у матеріалах справи належних та допустимих доказів вини, […]

До Хмельницького завітали  представники Корпусу Миру США в Україні. Візит присвятили закінченню терміну перебування у місті добровольця  цієї організації Алана Янга. За словами Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, завдяки співпраці з американським волонтером у місті вдалося розробити концепцію змін, пов’язаних з екологією, побутовими відходами, навчанням директорів комунальних підприємств. «Я задоволений нашою співпрацею. І сподіваюся, вона […]

Головам об‘єднаних територіальних громад Хмельниччини сьогодні, 22 травня, презентували інноваційний проект Нацполіції під назвою «Поліцейський офіцер громади. Про це повідомили у прес-службі поліції області. Як зазначається, Хмельниччина є одним із лідерів в Україні за темпами створення тергромад, яких сьогодні в області уже налічується 45. Разом зі зростанням кількості ОТГ, серед правоохоронців все частіше почало поставати […]