Суд на Хмельниччині стягнув з батька понад 6 тисяч витрат на дітей | Поділля News
Суд на Хмельниччині стягнув з батька понад 6 тисяч витрат на дітей

Позов жительки Ярмолинець до колишнього чоловіка про стягнення з нього додаткових витрат на неповнолітніх дітей в розмірі 6 659 грн. 92 коп Ярмолинецький районний суд задовольнив.

Позивачка пояснила, що минулого і вже цього навчального року вона оплачувала навчання їхнього молодшого сина у «Дитячій школі мистецтв», заняття з англійської мови, тренувальні заняття у фітнес-центрі, амбулаторне лікування, а старшому – купила комп’ютерне приладдя, а також обом оплатила похід в кінотеатр. Тож тепер хоче стягнути витрачене з батька дітей, повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Відповідач позов визнав частково, відмовившись від стягнення вартості комп’ютерних меблів. Пояснив це тим, що екс-дружина не надала належних доказів витрат на меблі.

go site Дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що позов слід задовольнити повністю.

«Статтею 185 Сімейного кодексу України передбачено, що той з батьків, з кого присуджено стягнення аліментів на дитину, а також той з батьків, до кого вимога про стягнення аліментів не була подана, зобов’язані брати участь у додаткових витратах на дитину, що викликані особливими обставинами (розвитком здібностей дитини, її хворобою, каліцтвом тощо», – ідеться у рішенні.

Як встановив суд, усього жінка сплатила 13 319 грн. 84 коп. додаткових витрат на обох неповнолітніх дітей.

«Отже, враховуючи рівність прав та обов’язків батьків щодо своїх неповнолітніх дітей, відповідач зобов’язаний сплатити ½ частину сплачених позивачем додаткових витрат на дітей в сумі 6 659 грн. 92 коп.», – зазначає суддя.

Рішення ще не набрало законної сили і може бути оскаржене до апеляційного суду.

 

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

На Хмельниччині з нагоди 140-річчя від дня народження державного та громадсько-політичного діяча, журналіста, Голови Директорії, Головного Отамана військ і флоту Української Народної Республіки Симона Петлюри встановили йому одразу два пам’ятні знаки. Як повідомляється на сайті ОДА, відкрили меморіальну дошку Симону Петлюрі 26 травня на фасаді залізничного вокзалу станції Шепетівка. Після цього на вулиці Судилківській 5-А […]

На базі Івано-Франківської бригади тактичної авіації завершився другий етап конкурсу на «Кращий підрозділ охорони аеродрому». В конкурсі взяли участь військовослужбовці з Івано-Франківська, Луцька та Старокостянтинова. Протягом трьох діб учасники змагань проходили перевірку на знання керівних документів, складали заліки з професійної підготовки, тактичної медицини, пройшли оцінювання з фізичної, інженерної та вогневої підготовки,  здійснили марш-кидок на 5 […]

Дощ у Хмельницькому сьогодні, 24 травня, ледь не зірвав фестиваль «Rock&Buh – 2019». Чергова злива перетворила вулиці міста на ріки. Як повідомляють очевидці, традиційно найбільше води “дісталося” території ринку. Затопило Львівське шосе, вулицю Геологів, весь “Новий ринок” теж “плаває”. Працівники ринку нарікають, що вже не знають, до кого звертатися через постійні підтоплення. Реакції від влади […]