Як у Славуті готуються до весняної повені | Поділля News
Як у Славуті готуються до весняної повені

Днями у райцентрі на річці Утка відбулося спільне навчання Славутської міської та районної ланок цивільного захисту з практичним відпрацюванням дій у надзвичайних ситуаціях, пов’язаних з льодоходом, паводками та повінню, повідомляє сайт міської ради.

Метою навчання було забезпечення готовності та здійснення координації дій у разі загрози та виникненні надзвичайних ситуацій під час повені, визначення наявної повеневої обстановки та у разі необхідності вжиття додаткових протиповіневих заходів.

Участь у навчаннях взяли начальник відділу з питань НС виконавчого комітету Славутської міської ради Валентин Левосюк, завідувач Славутськими курсами 3-ї карегорії Віталій Гуцалюк, начальник РС ГУ ДСНС в Хмельницькій області Андрій Сампір, керівники та спеціалісти спеціалізованих служб цивільного захисту міста Славута та Славутського району, рятівники, правоохоронці,  учні Славутького ліцею ІІ-ІІІ ступенів  Хмельницької обласної ради та інші.

go here Тактико-спеціальне навчання відбувалося у кілька етапів, у ході якого були відпрацьовані рівень готовності до дій при попередженні та ліквідації надзвичайних ситуацій в умовах пропуску льодоходу, повені і паводка на території міста та району, а також реальність планування заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з життєзабезпеченням постраждалого населення.

Під вплив дії паводку об’єкти життєзабезпечення населення, транспорту, енергетики, зв’язку та інші об’єкти господарювання, що можуть зазнати негативного впливу під час пропуску льодоходу, паводків та повені на території Славутської міської об’єднаної територіальної громади не попадають.

У ході проведення навчань працівники Славутської міської рятувально-водолазної служби показали присутнім прийоми і способи рятування людей на льоду.

Навчання засвідчили спроможність органів управління та спеціалізованих служб міста ефективно реагувати на надзвичайні ситуації та своєчасно ліквідувати їх наслідки.

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

До Хмельницького завітали  представники Корпусу Миру США в Україні. Візит присвятили закінченню терміну перебування у місті добровольця  цієї організації Алана Янга. За словами Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, завдяки співпраці з американським волонтером у місті вдалося розробити концепцію змін, пов’язаних з екологією, побутовими відходами, навчанням директорів комунальних підприємств. «Я задоволений нашою співпрацею. І сподіваюся, вона […]

Головам об‘єднаних територіальних громад Хмельниччини сьогодні, 22 травня, презентували інноваційний проект Нацполіції під назвою «Поліцейський офіцер громади. Про це повідомили у прес-службі поліції області. Як зазначається, Хмельниччина є одним із лідерів в Україні за темпами створення тергромад, яких сьогодні в області уже налічується 45. Разом зі зростанням кількості ОТГ, серед правоохоронців все частіше почало поставати […]

Аби врятувати каньйон від затоплення, міська влада Кам’янця-Подільського задіяла гідросистеми. Про це повідомляється на сайті міськради. “Після сильної зливи 17-18 травня кількість води у Смотрицькому каньйоні збільшилася у 20 разів. Утім великої шкоди вона не завдала, оскільки ситуацію вдалося взяти під контроль”, – йдеться у повідомленні. Як повідомив заступник міського голови Сергій Бабій, найбільш вразливою […]