Премії та матеріальна допомога: як заохочували хмельницьких педагогів до роботи | Поділля News
Премії та матеріальна допомога: як заохочували хмельницьких педагогів до роботи

У 2018 році персональні премії Хмельницької міської ради отримали кращі педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Хмельницького з 1 січня 2018 року – 34 особи на суму 617,7 тис. грн, а з 1 вересня 2018 року – 40 осіб – 363,4 тис. грн. Про це повідомили у прес-службі міськради.

Також минулого року педагогічним працівникам виплатили матеріальної допомоги на оздоровлення в сумі 19 023,5 тис. грн, у вересні – грошова винагорода за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків за 2018 рік (100% від посадового окладу) – 17 081,4 тис. гривень.

У 2018 році персональні стипендії Хмельницької міської ради отримали 25 обдарованих дітей міста на суму 75 тис. грн. Крім того, з міського бюджету виплачена стипендія КМУ переможниці Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, учениці ЗОШ № 24 Янчук Дарині в сумі 9,4 тис. гривень.

“Придбано дітям-сиротам випускний одяг на суму 9,4 тис. грн і спортивні форми на 32,9 тис. грн; здійснена виплата допомоги 15 дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на суму 27,2 тис. грн”,- розповіли у міській раді.

Також для оплати за навчання у вищих закладах освіти 5 студентам пільгових категорій виділили допомогу на суму 74,8 тис. гривень.

Читайте нас у  Телеграм source url  та у нашій групі  Viber  follow site @ПоділляNEWS

Схоже

На Хмельниччині з нагоди 140-річчя від дня народження державного та громадсько-політичного діяча, журналіста, Голови Директорії, Головного Отамана військ і флоту Української Народної Республіки Симона Петлюри встановили йому одразу два пам’ятні знаки. Як повідомляється на сайті ОДА, відкрили меморіальну дошку Симону Петлюрі 26 травня на фасаді залізничного вокзалу станції Шепетівка. Після цього на вулиці Судилківській 5-А […]

На базі Івано-Франківської бригади тактичної авіації завершився другий етап конкурсу на «Кращий підрозділ охорони аеродрому». В конкурсі взяли участь військовослужбовці з Івано-Франківська, Луцька та Старокостянтинова. Протягом трьох діб учасники змагань проходили перевірку на знання керівних документів, складали заліки з професійної підготовки, тактичної медицини, пройшли оцінювання з фізичної, інженерної та вогневої підготовки,  здійснили марш-кидок на 5 […]

Дощ у Хмельницькому сьогодні, 24 травня, ледь не зірвав фестиваль «Rock&Buh – 2019». Чергова злива перетворила вулиці міста на ріки. Як повідомляють очевидці, традиційно найбільше води “дісталося” території ринку. Затопило Львівське шосе, вулицю Геологів, весь “Новий ринок” теж “плаває”. Працівники ринку нарікають, що вже не знають, до кого звертатися через постійні підтоплення. Реакції від влади […]