Премії та матеріальна допомога: як заохочували хмельницьких педагогів до роботи | Поділля News
Премії та матеріальна допомога: як заохочували хмельницьких педагогів до роботи

У 2018 році персональні премії Хмельницької міської ради отримали кращі педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Хмельницького з 1 січня 2018 року – 34 особи на суму 617,7 тис. грн, а з 1 вересня 2018 року – 40 осіб – 363,4 тис. грн. Про це повідомили у прес-службі міськради.

Також минулого року педагогічним працівникам виплатили матеріальної допомоги на оздоровлення в сумі 19 023,5 тис. грн, у вересні – грошова винагорода за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків за 2018 рік (100% від посадового окладу) – 17 081,4 тис. гривень.

У 2018 році персональні стипендії Хмельницької міської ради отримали 25 обдарованих дітей міста на суму 75 тис. грн. Крім того, з міського бюджету виплачена стипендія КМУ переможниці Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, учениці ЗОШ № 24 Янчук Дарині в сумі 9,4 тис. гривень.

“Придбано дітям-сиротам випускний одяг на суму 9,4 тис. грн і спортивні форми на 32,9 тис. грн; здійснена виплата допомоги 15 дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на суму 27,2 тис. грн”,- розповіли у міській раді.

Також для оплати за навчання у вищих закладах освіти 5 студентам пільгових категорій виділили допомогу на суму 74,8 тис. гривень.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Шепетівський міськрайонний суд визнав винуватим у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, водія районної державної лікарні ветеринарної медицини та призначив йому покарання – 2 роки виправних робіт, з відрахуванням на користь держави 20% від заробітку, без позбавлення права керувати транспортними засобами, повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного […]

До Полонського районного суду звернулася жителька Житомирської області із позовом до батька та його нинішньої дружини про усунення перешкод у користуванні житлом шляхом виселення та зняття з реєстрації місця проживання.  Своє прохання обґрунтувала тим, що її бабуся, разом з якою мешкають відповідачі, подарувала їй свій будинок у Полонному. Позивачка з сім’єю хочуть туди переїхати, аби […]

Відділ примусового виконання рішень Управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області відкрив виконавче провадження з примусового виконання наказу Господарського суду Хмельницької області про виконання рішення Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ХОТВ Антимонопольного комітету України. Як уже повідомлялось, виконавчий комітет Шепетівської міської ради не […]