"Совість облдержадміністрації": що зробила за два роки громадська рада | Поділля News
“Совість облдержадміністрації”: що зробила за два роки громадська рада

Громадська рада при Хмельницькій облдержадміністрації завершує роботу у нинішньому складі. Колегіальний орган з 35 представників займався громадським контролем за діяльністю обласних посадовців упродовж двох років. У березні у раді відбудеться чергове оновлення складу. Чого вдалося досягти протягом цього часу, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”.

“Багато ми питань розглянули, з них понад 60 відсотків мають позитивні рішення. Я думаю, що це непоганий результат, враховуючи, що у нас немає прямої гілки влади”, – зазначив голова громадської ради при Хмельницькій ОДА Володимир Юр’єв.

Представники громадської ради працювали у семи комісіях, зокрема фахівці з питань екології долучилися до вирішення питання з хмельницьким сміттєзвалищем, термін експлуатації якого завершився ще 25 років тому.

“У цих питаннях ми неодноразово звертали увагу, що потрібно вирішувати проблему із земельною ділянкою, і цього року ця проблема поставлена в ряд тих, що фінансуватимуться у поточному році”, – пояснила представниця громадської ради Наталія Міронова.

Однією із ініціатив громадської ради була й адаптація інформації про бюджет краю для відвідувачів сайту ОДА.

“Мається на увазі питання формування фондів заробітної плати тощо”, – додала представниця громадської ради Наталія Степанова.

Ще одним напрямком роботи громадської ради стала допомога сім’ям, родичі яких безвісти зникли у зоні проведення бойових дій на Сході, або потрапили в полон.

“Ця кількість на момент створення програми була 11 осіб, зараз з числа тих, кому допомагає ОДА, хто потрапив у полон, кількість збільшується з 6 до 30”, – розповів представник громадської ради Володимир Шрубковський.

Водночас представниця громадської ради Оксана Каденко називає ОДА не цілком відкритою для співпраці з цим громадським колегіальним органом.

“Тому громадській раді наступного скликання буде над чим працювати, а ХОДА прийдеться удосконалювати свої механізми”, – резюмувала Оксана Каденко.

А заступниця голови ОДА Світлана Павлишина відзначила вклад ради у програму поводження з твердими побутовими відходами, а сам колегіальний орган назвала “совістю облдержадміністрації”.

У березні відбудеться чергове переобрання представників громадської ради. У 2017 році із 150 претендентів за допомогою рейтингово голосування обрали 35. Стільки ж представників буде наступної каденції.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Сьогодні, 22 березня, відбулося позарчегове засідання Старокривинської сільської ради, скликане на вимогу громади. Головним питанням порядку денного було надання згоди про добровільне приєднання до Нетішина. Після “гарячих” дискусій депутатів, місцевих активістів та усіх небайдужих кривинців, сільські обранці проголосували за об’єднання громади з Нетішином. Відтак, з 13 присутніх депутатів, 11 – проголосували за, 2 – проти, […]

Ініціаторами встановлення пам’ятного знаку є ГО «38 сотня імені Устима Голоднюка». Усі роботи щодо його монтажу та облаштування навколишньої території здійснюють небайдужі волонтери. З міського бюджету не буде витрачено жодної гривні, повідомляють у відділі з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради. Головна скульптура пам’ятного знаку, яка за декілька тижнів має з’явитися на проспекті Курчатова, […]

Спеціалізоване навчальне програмне забезпечення для тестування при прийомі на роботу операторів скануючих систем було надане за запитом ДФС у березні програмою з експортного контролю та безпеки кордонів (BXBS) Посольства США в Україні. У Хмельницькому на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС експерти компанії «Renful Premier Technologies» здійснили інсталяцію програмного забезпечення та провели навчальний […]