Зеленський лідирує у рейтингу кандидатів в президенти на Хмельниччині | Поділля News
Зеленський лідирує у рейтингу кандидатів в президенти на Хмельниччині

Серед усіх опитаних за нього готові проголосувати 17,5%, повідомляє УНІАН. Рейтинг оприлюднила дослідницька компанія «Ю.С.С.».

Далі йдуть Юлія Тимошенко і Петро Порошенко, які мають підтримку 14,1% та 10,3%, відповідно. Дослідження показало майже однакові результати у Анатолія Гриценка (6,8%) та Олега Ляшка (6,4%).

Соціологи також дізналися про настрої мешканців Хмельниччини щодо другого туру виборів. Так, за результатами опитування, Володимир Зеленський зі значним відривом випереджає і Юлію Тимошенко, і Петра Порошенко. Юмориста підтримують на 22,7% і 10,7% більше респондентів, відповідно. Зеленський (43,9%) – Порошенко (21,2%). Зеленський (37%) – Тимошенко (26,3%).

У парі Тимошенко-Порошенко більшу підтримку у Хмельницькій області отримала б лідер ВО «Батьківщина» (37,8% проти 22,5%).

За умови виходу в другий тур Анатолія Гриценка та Петра Порошенко, перший матиме на Хмельниччині перевагу у 11,6% голосів (33,9% і 22,3% відповідно).

Опитування проводилося З 6 по 20 лютого 2019 року (польовий етап – з 8 по 17 лютого). Методом особистого інтерв’ю face-to-face всього було опитано 1200 респондентів – постійних мешканців Хмельницької області. Похибка не перевищує 2,5%.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Юлія Тимошенко лідирує у президентському рейтингу, срібло у Володимира Зеленського. А Петро Порошенко отримує третє місце. У другому турі виборів Тимошенко зі значним відривом перемагає і Зеленського і Порошенка. Такі дані фіксує всеукраїнське анкетування, яке провели протягом лютого. В ході дослідження зібрано 2,5 мільйона анкет по всій Україні. «Сьогоднішні результати, 31% у Юлії Тимошенко, – це є […]

Президент України виступив на Майдані Незалежності в обласному центрі. Послухати гаранта прийшли та приїхали близько 10 тисяч хмельничан та краян з різних райцентрів області. Чимало присутніх тримали у руках синьо-жовті стяги, а також прапори  із передвиборчим гаслом Петра Порошенка «Ми йдемо своїм шляхом». Президент виступав зі сцени майже годину. Під час промови згадував про такі […]

Народний депутат 5-й рік представляє інтереси мешканців Полонського, Славутського та Шепетівського районів у Верховній Раді України. Над чим працював народний депутат впродовж минулого року: які законопроекти подавав та котрі питання вирішував? Про це – далі. Впродовж 2018 року Роман Мацола – один з небагатьох депутатів, хто не пропустив жодного пленарного засідання сесій Верховної Ради. Також […]