Зеленський лідирує у рейтингу кандидатів в президенти на Хмельниччині | Поділля News
Зеленський лідирує у рейтингу кандидатів в президенти на Хмельниччині

Серед усіх опитаних за нього готові проголосувати 17,5%, повідомляє УНІАН. Рейтинг оприлюднила дослідницька компанія «Ю.С.С.».

Далі йдуть Юлія Тимошенко і Петро Порошенко, які мають підтримку 14,1% та 10,3%, відповідно. Дослідження показало майже однакові результати у Анатолія Гриценка (6,8%) та Олега Ляшка (6,4%).

Соціологи також дізналися про настрої мешканців Хмельниччини щодо другого туру виборів. Так, за результатами опитування, Володимир Зеленський зі значним відривом випереджає і Юлію Тимошенко, і Петра Порошенко. Юмориста підтримують на 22,7% і 10,7% більше респондентів, відповідно. Зеленський (43,9%) – Порошенко (21,2%). Зеленський (37%) – Тимошенко (26,3%).

У парі Тимошенко-Порошенко більшу підтримку у Хмельницькій області отримала б лідер ВО «Батьківщина» (37,8% проти 22,5%).

За умови виходу в другий тур Анатолія Гриценка та Петра Порошенко, перший матиме на Хмельниччині перевагу у 11,6% голосів (33,9% і 22,3% відповідно).

Опитування проводилося З 6 по 20 лютого 2019 року (польовий етап – з 8 по 17 лютого). Методом особистого інтерв’ю face-to-face всього було опитано 1200 респондентів – постійних мешканців Хмельницької області. Похибка не перевищує 2,5%.

see url Читайте нас у  go site Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Люди підтримують рішення Президента розігнати парламент. 72% українців вважають це рішення правильним. Такі данні наводить соціологічна група Рейтинг. Та розпустити Раду – лише початок докорінної зміни влади. Після обрання нового парламенту необхідно створювати коаліцію і призначати уряд. Саме Уряд відповідає за рівень життя людей, за зміну тарифів, збільшення зарплат, соціальну політику. Оскільки коаліція формує уряд, […]

Представники молодіжного крила громадської організації «За конкретні справи» ознайомились із управлінським самоврядуванням Німеччини. Протягом чотирьох днів активні, молоді та перспективні хмельничани проживали в місті Бонн. Вони мали нагоду побачити, як працює міська, районна та обласна структури Німеччини. «Наш лідер – народний депутат України Олександр Герега – чимало уваги приділяє саме молоді. Робота з підростаючим поколінням […]

20 травня під час інавгурації новий Президент України Володимир Зеленський заявив про розпуск Верховної Ради. Відповідно до законодавства, позачергові вибори до парламенту мають відбутися вже наприкінці липня. Політологи стверджують, що нинішні дочасні вибори будуть передусім виборами прем’єр-міністра, який у парламентсько-президентській республіці має великі повноваження і який займатиметься питаннями економіки та соціального захисту населення. Якщо Україна […]