На Хмельниччині відреставрують палац Сенявських-Чарторийських і створять музей Кармелюка | Поділля News
На Хмельниччині відреставрують палац Сенявських-Чарторийських і створять музей Кармелюка

Під час засідання Ради регіонального розвитку Летичівського району затвердили Перспективний план розвитку Летичівщини на 2019-2021 роки. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

“При визначенні завдань на наступні три роки були враховані найнагальніші потреби територіальних громад. Основні положення плану стосуються реконструкції, будівництва, капітальних та поточних ремонтів об’єктів, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів району, у всіх сферах діяльності”, – наголосила голова райдержадміністрації Ірина Матлаєва.

Об’єкти культури: реставрація Палацу Сенявських-Чарторийських в Державному історико-культурному заповіднику  «Межибіж», капітальний ремонт покрівлі Ярославського сільського будинку культури, капітальний ремонт приміщення Меджибізької дитячої дитячої школи мистецтв, реконструкція будівлі під музей Устима Кармелюка по вул. Чорновола, 3 в смт. Летичів, капітальний  ремонт приміщення комунальної установи «Летичівський будинок культури» Летичівської селищної ради.

Об’єкти житлово-комунального господарства: будівництво артезіанської свердловини в селех Лисогірка, Требухівці та Русанівці  Летичівського району, реконструкція водогону в селах Лисогірка та Требухівці, завершення реконструкції очисних споруд смт Летичів, будівництво  мережі водопостачання в селах Сахни та Козачки, влаштування водозабору підземних вод з розвідувально-експлуатаційної свердловини для господарсько-питних потреб населення села Білецьке Летичівського району, будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини для забезпечення господарсько-питного водопостачання в селах Суслівці та Варенка Летичівського району, будівництво каналізаційного колектору для підключення житлового масиву по вул. Кармалюка в смт Летичів, реконструкція мережі водопостачання вул. Гончарна смт Летичів, будівництво свердловини для господарсько-питного водопостачання в селі Вербка та інші.

Також планується капітальний ремонт Голосківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, нове будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Митківці, завершення капітального ремонту відділення екстреної медичної допомоги Летичівської ЦРЛ, капітальний та поточний ремонт інфекційного та терапевтичного відділення ЦРЛ, придбання медичного обладнання для комунального некомерційного підприємства «Летичівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Летичівської селищної ради.

В освітній галузі заплановано капітальний ремонт Ярославського дошкільного навчального закладу ясла-садочок «Дзвіночок» та  Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, реконструкція корпусів №2 і №3 Летичівського ліцею №1 , реконструкція Голенищівського ліцею імені Анатолія Даниловича Локазюка (заміна даху), капітальний ремонт Летичівського центру розвитку дитини «Калинонька» (утеплення стін, заміна покриття даху та утеплення перекриття), а також  заміна теплотраси у Летичівському ліцеї № 3.

Об’єкти спортивної інфраструктури:  Будівництво футбольного поля зі штучним покриттям по вул. Замкова, 19 в смт. Меджибіж, реконструкція стадіону “Колос” з будівництвом спортивного комплексу по вул. І.Франка, 37/1 в смт  Летичів, капітальний ремонт басейну в Летичівському ліцеї №3, облаштування спортивного майданчика із штучним покриттям у Летичівському ліцеї № 1.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Понад 10 років тут господарював приватник. За цей час ні кабінки для переодягання, ні сонцезахисні парасолі не мінялися жодного разу. Про це йдеться у сюжеті МТРК Місто. «І трава, і бур’ян, і набагато менша пляма самого піску, ніж вона була до того. Наполовину знищені, поломані, погнуті сонцезахисні «грибочки», абсолютно прогнилі фонтанчики питні, які, між іншим, […]

Зважаючи на підвищення температури зовнішнього повітря, славутчани звертаються з проханням знизити температуру теплоносія у батареях або ж  взагалі вимкнути централізоване опалення, повідомляє сайт Славутського міськвиконкому. На що мешканцям міста відповіли, що “у звʼязку із потеплінням, КП «Славутське ЖКО» мінімізувало, наскільки це технологічно можливо, подачу тепла до споживачів різних категорій. Регулювання подачі теплоносія відбувається відповідно до […]

Три нових котли, труби і автоматичний контролер регулювання температури та подавачі води. У Хмельницькому повністю оновили іще один тепловий пункт. Цього разу – у середмісті, на Подільській, 25. Модернізована котельня обслуговуватиме дві шістнадцятиповерхівки. Нагрів та подача води в оселі хмельничан відбуватиметься всього за 10-15 хвилин. Контролюватимуть процес за допомогою відеоспостереження. А запуск, традиційно, – за […]