На Хмельниччині відреставрують палац Сенявських-Чарторийських і створять музей Кармелюка | Поділля News
На Хмельниччині відреставрують палац Сенявських-Чарторийських і створять музей Кармелюка

Під час засідання Ради регіонального розвитку Летичівського району затвердили Перспективний план розвитку Летичівщини на 2019-2021 роки. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

“При визначенні завдань на наступні три роки були враховані найнагальніші потреби територіальних громад. Основні положення плану стосуються реконструкції, будівництва, капітальних та поточних ремонтів об’єктів, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів району, у всіх сферах діяльності”, – наголосила голова райдержадміністрації Ірина Матлаєва.

source site Об’єкти культури: реставрація Палацу Сенявських-Чарторийських в Державному історико-культурному заповіднику  «Межибіж», капітальний ремонт покрівлі Ярославського сільського будинку культури, капітальний ремонт приміщення Меджибізької дитячої дитячої школи мистецтв, реконструкція будівлі під музей Устима Кармелюка по вул. Чорновола, 3 в смт. Летичів, капітальний  ремонт приміщення комунальної установи «Летичівський будинок культури» Летичівської селищної ради.

go site Об’єкти житлово-комунального господарства: будівництво артезіанської свердловини в селех Лисогірка, Требухівці та Русанівці  Летичівського району, реконструкція водогону в селах Лисогірка та Требухівці, завершення реконструкції очисних споруд смт Летичів, будівництво  мережі водопостачання в селах Сахни та Козачки, влаштування водозабору підземних вод з розвідувально-експлуатаційної свердловини для господарсько-питних потреб населення села Білецьке Летичівського району, будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини для забезпечення господарсько-питного водопостачання в селах Суслівці та Варенка Летичівського району, будівництво каналізаційного колектору для підключення житлового масиву по вул. Кармалюка в смт Летичів, реконструкція мережі водопостачання вул. Гончарна смт Летичів, будівництво свердловини для господарсько-питного водопостачання в селі Вербка та інші.

Також планується капітальний ремонт Голосківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, нове будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Митківці, завершення капітального ремонту відділення екстреної медичної допомоги Летичівської ЦРЛ, капітальний та поточний ремонт інфекційного та терапевтичного відділення ЦРЛ, придбання медичного обладнання для комунального некомерційного підприємства «Летичівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Летичівської селищної ради.

В освітній галузі заплановано капітальний ремонт Ярославського дошкільного навчального закладу ясла-садочок «Дзвіночок» та  Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, реконструкція корпусів №2 і №3 Летичівського ліцею №1 , реконструкція Голенищівського ліцею імені Анатолія Даниловича Локазюка (заміна даху), капітальний ремонт Летичівського центру розвитку дитини «Калинонька» (утеплення стін, заміна покриття даху та утеплення перекриття), а також  заміна теплотраси у Летичівському ліцеї № 3.

Об’єкти спортивної інфраструктури:  Будівництво футбольного поля зі штучним покриттям по вул. Замкова, 19 в смт. Меджибіж, реконструкція стадіону “Колос” з будівництвом спортивного комплексу по вул. І.Франка, 37/1 в смт  Летичів, капітальний ремонт басейну в Летичівському ліцеї №3, облаштування спортивного майданчика із штучним покриттям у Летичівському ліцеї № 1.

go here

Читайте нас у  see Телеграм  та у нашій групі  follow Viber  click @ПоділляNEWS

Схоже

Чотири кілометри з 40 запланованих – як результат, розірвання контракту. Нагадаємо, китайська компанія наприкінці 2016 року виграла тендер на реконструкцію автошляху міжнародного значення «Стрий – Знам’янка» у Летичівському районі. До листопада 2019-го ремонт планували завершити, та за весь час організації вдалося виконати менше 10 відсотків від запланованого. До червня підрядник повинен виконувати ремонт, однак робота […]

На Західному під’їзді до Хмельницького завершують укладання середнього шару асфальтобетонного покриття, товщиною 6 см. Як повідомляє прес-служба САД області, на реконструкцію у 2019 році передбачено 65 млн гривень. “Підрядне підприємство ТзОВ «СТЛ+М» веде роботи із реконструкції автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка на ділянці  – Західний під’їзд до м. Хмельницького (км 0+000 – км 0+930)”, – повідомляють […]

Майже 100 кілометрів велодоріжок планують збудувати до 2025 року в Хмельницькому. Про це під час інформаційного депутатського дня розповів обранцям начальник управління ЖКГ Василь Новачок, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. З 2017-го року у місті звели 3 кілометри велодоріжок. Ще 3 планують завершити до кінця року. Велодоріжка на вулиці Прибузькій з’єднає мікрорайони Гречани і Заготзерно. […]