У хмельницьких тролейбусах рахуватимуть пасажирів | Поділля News
У хмельницьких тролейбусах рахуватимуть пасажирів

У тролейбусах Хмельницького в березні проведуть обстеження пасажиропотоку для визначення співвідношення безоплатних пасажирів до платних. Відповідний проект рішення виконавчого комітету з’явився на сайті міської ради.

Як зазначається, для підрахунку пасажирів заплановане створення робочої групи. Контроль за виконанням покладуть на управління транспорту та зв’язку та заступника міського голови Андрія Бондаренка.

“З метою визначення коефіцієнту співвідношення безоплатних пасажирів до платних на маршрутах міського електричного транспорту в місті Хмельницькому, розглянувши клопотання управління транспорту та зв’язку, виконавчий комітет міської ради вирішив провести з 11 по 17 березня 2019 року (включно) обстеження пасажиропотоків на маршрутах міського електричного транспорту за графіком та планом обстеження”, – йдеться у проекті рішення.

Додамо, що такі обстеження періодично проводять в усіх господарствах міського електричного транспорту для уточнення планів руху, перерозподілу рухомого складу по маршрутах і годинами доби, уточнення маршрутної системи, вирішення питань координації роботи різних видів транспорту, складання планів розвитку транспортної мережі тощо.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області ТОВ «СТЛ+М» проводяться ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12. Зокрема, на об’їзній  міста Хмельницький ремонтуються штучні споруди. Так, на двох шляхопроводах та містку через р. Південний Буг будуть ліквідовані руйнування та деформації шляхом суцільного влаштування нового асфальтобетонного шару покриття.

Понад 10 років тут господарював приватник. За цей час ні кабінки для переодягання, ні сонцезахисні парасолі не мінялися жодного разу. Про це йдеться у сюжеті МТРК Місто. «І трава, і бур’ян, і набагато менша пляма самого піску, ніж вона була до того. Наполовину знищені, поломані, погнуті сонцезахисні «грибочки», абсолютно прогнилі фонтанчики питні, які, між іншим, […]

Зважаючи на підвищення температури зовнішнього повітря, славутчани звертаються з проханням знизити температуру теплоносія у батареях або ж  взагалі вимкнути централізоване опалення, повідомляє сайт Славутського міськвиконкому. На що мешканцям міста відповіли, що “у звʼязку із потеплінням, КП «Славутське ЖКО» мінімізувало, наскільки це технологічно можливо, подачу тепла до споживачів різних категорій. Регулювання подачі теплоносія відбувається відповідно до […]