У Полонному відремонтують майже 4 кілометри дороги | Поділля News
У Полонному відремонтують майже 4 кілометри дороги

На території міста Полонного планують провести поточний ремонт автомобільної дороги. Аби питання вирішити швидше, звернулися до народного депутата України Романа Мацоли, проводили з ним регулярні наради та шукали можливості. Детальніше про це розповів заступник міського голови Віктор Яськов.

Вікторе Михайловичу, розкажіть, яку саме дорогу в Полонному планують ремонтувати?

– Це дорога державного значення Т-23-09 Шепетівка–Чуднів–Бердичів. Ремонтуватимуть її частину на вулиці Лесі Українки: від будинку під номером 29 (перехрестя з вулицею Юзькова) до будинку №199 (ЗОШ №4). Протяжність становить майже 4 км. Також проведуть ремонт тротуарів, облаштують з’їзди та встановлять пристрої для примусового зниження швидкості. Дорога перебуває на балансі Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області. Вона давно потребує капітального ремонту. До цього тут проводили лише ямкове латання. А так, щоб повноцінно привести дорогу до ладу – то, певно, ще у 80-х роках.

Ще у 2015 році ми ініціювали проект з оновлення мережі водогону в Полонному, який також включав ремонт дороги на вулиці Лесі Українки. Загальний кошторис складав понад 43 млн грн. За один раз отримати фінансування такого розміру з державного фонду регіонального розвитку – неможливо. В середньому з ДФРР в рік виділяють лише 5-7 млн грн. Так ремонт може затягнутися на роки. Аби питання вирішити швидше, ми зверталися до народного депутата України Романа Мацоли, проводили з ним регулярні наради та шукали можливості. У Романа Миколайовича виникла ідея звернутися до Укравтодору, аби пришвидшити, принаймні, ремонт дороги. Завдяки наполегливості народного депутата та його неодноразовим зверненням до Служби автомобільних доріг вдалося відстояти актуальність виділення грошей. І фінансування ремонту включили у плановий перелік робіт на 2019 рік.

– Ремонтні роботи вже розпочали?

– Служба автомобільних доріг провела тендер на проведення робіт, виконавця визначили. Загальна вартість робіт складатиме 34 мільйони 270 тисяч гривень. І розпочинати роботи підрядник може практично вже зараз. Але наразі погода не дуже сприяє. У березні ще прогнозують сніги. Тож чекаємо, коли покращиться температурний режим. Можливо, вдасться розпочати аж у квітні.

– Коли полончани зможуть користуватися оновленою дорогою?

– Наразі прогнозувати дуже складно. Є багато чинників, які впливають на результат. Але все ж сподіваємося, що до кінця серпня цього року дорога на вулиці Лесі Українки буде відремонтована.


PR

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Чотири кілометри з 40 запланованих – як результат, розірвання контракту. Нагадаємо, китайська компанія наприкінці 2016 року виграла тендер на реконструкцію автошляху міжнародного значення «Стрий – Знам’янка» у Летичівському районі. До листопада 2019-го ремонт планували завершити, та за весь час організації вдалося виконати менше 10 відсотків від запланованого. До червня підрядник повинен виконувати ремонт, однак робота […]

На Західному під’їзді до Хмельницького завершують укладання середнього шару асфальтобетонного покриття, товщиною 6 см. Як повідомляє прес-служба САД області, на реконструкцію у 2019 році передбачено 65 млн гривень. “Підрядне підприємство ТзОВ «СТЛ+М» веде роботи із реконструкції автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка на ділянці  – Західний під’їзд до м. Хмельницького (км 0+000 – км 0+930)”, – повідомляють […]

Майже 100 кілометрів велодоріжок планують збудувати до 2025 року в Хмельницькому. Про це під час інформаційного депутатського дня розповів обранцям начальник управління ЖКГ Василь Новачок, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. З 2017-го року у місті звели 3 кілометри велодоріжок. Ще 3 планують завершити до кінця року. Велодоріжка на вулиці Прибузькій з’єднає мікрорайони Гречани і Заготзерно. […]