У Полонному відремонтують майже 4 кілометри дороги | Поділля News
У Полонному відремонтують майже 4 кілометри дороги

На території міста Полонного планують провести поточний ремонт автомобільної дороги. Аби питання вирішити швидше, звернулися до народного депутата України Романа Мацоли, проводили з ним регулярні наради та шукали можливості. Детальніше про це розповів заступник міського голови Віктор Яськов.

Вікторе Михайловичу, розкажіть, яку саме дорогу в Полонному планують ремонтувати?

– Це дорога державного значення Т-23-09 Шепетівка–Чуднів–Бердичів. Ремонтуватимуть її частину на вулиці Лесі Українки: від будинку під номером 29 (перехрестя з вулицею Юзькова) до будинку №199 (ЗОШ №4). Протяжність становить майже 4 км. Також проведуть ремонт тротуарів, облаштують з’їзди та встановлять пристрої для примусового зниження швидкості. Дорога перебуває на балансі Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області. Вона давно потребує капітального ремонту. До цього тут проводили лише ямкове латання. А так, щоб повноцінно привести дорогу до ладу – то, певно, ще у 80-х роках.

Ще у 2015 році ми ініціювали проект з оновлення мережі водогону в Полонному, який також включав ремонт дороги на вулиці Лесі Українки. Загальний кошторис складав понад 43 млн грн. За один раз отримати фінансування такого розміру з державного фонду регіонального розвитку – неможливо. В середньому з ДФРР в рік виділяють лише 5-7 млн грн. Так ремонт може затягнутися на роки. Аби питання вирішити швидше, ми зверталися до народного депутата України Романа Мацоли, проводили з ним регулярні наради та шукали можливості. У Романа Миколайовича виникла ідея звернутися до Укравтодору, аби пришвидшити, принаймні, ремонт дороги. Завдяки наполегливості народного депутата та його неодноразовим зверненням до Служби автомобільних доріг вдалося відстояти актуальність виділення грошей. І фінансування ремонту включили у плановий перелік робіт на 2019 рік.

– Ремонтні роботи вже розпочали?

– Служба автомобільних доріг провела тендер на проведення робіт, виконавця визначили. Загальна вартість робіт складатиме 34 мільйони 270 тисяч гривень. І розпочинати роботи підрядник може практично вже зараз. Але наразі погода не дуже сприяє. У березні ще прогнозують сніги. Тож чекаємо, коли покращиться температурний режим. Можливо, вдасться розпочати аж у квітні.

– Коли полончани зможуть користуватися оновленою дорогою?

– Наразі прогнозувати дуже складно. Є багато чинників, які впливають на результат. Але все ж сподіваємося, що до кінця серпня цього року дорога на вулиці Лесі Українки буде відремонтована.


PR

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Понад 10 років тут господарював приватник. За цей час ні кабінки для переодягання, ні сонцезахисні парасолі не мінялися жодного разу. Про це йдеться у сюжеті МТРК Місто. «І трава, і бур’ян, і набагато менша пляма самого піску, ніж вона була до того. Наполовину знищені, поломані, погнуті сонцезахисні «грибочки», абсолютно прогнилі фонтанчики питні, які, між іншим, […]

Зважаючи на підвищення температури зовнішнього повітря, славутчани звертаються з проханням знизити температуру теплоносія у батареях або ж  взагалі вимкнути централізоване опалення, повідомляє сайт Славутського міськвиконкому. На що мешканцям міста відповіли, що “у звʼязку із потеплінням, КП «Славутське ЖКО» мінімізувало, наскільки це технологічно можливо, подачу тепла до споживачів різних категорій. Регулювання подачі теплоносія відбувається відповідно до […]

Три нових котли, труби і автоматичний контролер регулювання температури та подавачі води. У Хмельницькому повністю оновили іще один тепловий пункт. Цього разу – у середмісті, на Подільській, 25. Модернізована котельня обслуговуватиме дві шістнадцятиповерхівки. Нагрів та подача води в оселі хмельничан відбуватиметься всього за 10-15 хвилин. Контролюватимуть процес за допомогою відеоспостереження. А запуск, традиційно, – за […]