На Хмельниччині молодику, який обкрадав могили, дали два роки умовно | Поділля News
На Хмельниччині молодику, який обкрадав могили, дали два роки умовно

Ізяславський районний суд визнав 20-річного хлопця винуватим у повторному скоєнні наруги над могилою з корисливих мотивів (частина 3 статті 297 Кримінального кодексу). Молодик викрадав металеві швелери з  Ізяславського кладовища, аби здати їх на металобрухт. Обвинуваченому призначили 4 роки обмеження волі, від відбування яких звільнили, встановивши 2 роки іспитового строку. До цього покарання приєднали попереднє – 850 гривень штрафу за вчинену раніше крадіжку (частина 1 статті 185 Кримінального кодексу), повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Як встанови суд, у вересні минулого року житель Ізяслава, взявши лопату, велосипедом  приїхав на кладовище шукати металобрухт. Не знайшовши його на території, викрав металеві швелери з випадкової могили: 28 кг на суму 168 гривень. У жовтні він повернувся і розкопав ще 2 надгробні плити, викравши швелерів на суму 216 гривень.

У засіданні обвинувачений свою вину визнав, розкаявся і попросив вибачення у потерпілих. За вироком суду велосипед і лопату конфіскували на користь держави.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до апеляційного суду.

 

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS