Спілкування та арт-терапія: як у Старокостянтинові реабілітують військових | Поділля News
Спілкування та арт-терапія: як у Старокостянтинові реабілітують військових

Місцевий військовий госпіталь за 2018 рік прийняв на стаціонарне лікування близько трьох тисяч пацієнтів. У відділені психоневрологічної реабілітації проходять лікування та відновлення здоров’я військовослужбовці з підрозділів та частин, що виконували бойові завдання у складі сил ООС.

Разом з традиційною медикаментозною терапією військові медики практикують і заняття-спілкування в групах та сеанси художньої арт-терапії.

«Краще підтримати свого побратима може тільки той, хто пройшов з ним однаковий шлях і розмовляє з ним «однією мовою». Саме під час таких групових сеансів пацієнти мають змогу відкритись та допомогти один одному подолати кризові ситуації», – розповів лікар-психіатр відділення Павло Золотарьов.

Користуються популярністю у пацієнтів відділення і сеанси художньої арт-терапії. Взявши вперше в руки пензлик, пацієнти відділення малюють фарбами, на перший погляд, простенькі картинки, які дають змогу їм самовиразитись та заспокоїтись.

«Для потреб пацієнтів відділення ми обладнали кабінет лікувальної фізкультури, де, займаючись на тренажерах, військовослужбовці можуть підтримати свою спортивну форму і фізичний стан. В планах – обладнання спортивного майданчика на території, що дасть змогу поєднати лікування з заняттями спортом», – додав заступник начальника  госпіталю – начальник медичної частини старший лейтенант медичної служби Максим Комаровський.

Сергій Жмурко, відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Хмельницький).

Фото автора

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Шепетівський міськрайонний суд визнав винуватим у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, водія районної державної лікарні ветеринарної медицини та призначив йому покарання – 2 роки виправних робіт, з відрахуванням на користь держави 20% від заробітку, без позбавлення права керувати транспортними засобами, повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного […]

До Полонського районного суду звернулася жителька Житомирської області із позовом до батька та його нинішньої дружини про усунення перешкод у користуванні житлом шляхом виселення та зняття з реєстрації місця проживання.  Своє прохання обґрунтувала тим, що її бабуся, разом з якою мешкають відповідачі, подарувала їй свій будинок у Полонному. Позивачка з сім’єю хочуть туди переїхати, аби […]

Відділ примусового виконання рішень Управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області відкрив виконавче провадження з примусового виконання наказу Господарського суду Хмельницької області про виконання рішення Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ХОТВ Антимонопольного комітету України. Як уже повідомлялось, виконавчий комітет Шепетівської міської ради не […]