Завтра у Славуті можуть зупинити роботу котелень | Поділля News
Завтра у Славуті можуть зупинити роботу котелень

До КП «Славутське ЖКО» надійшло звернення від ПАТ «Хмельницькгаз», в якому вказується вимога щодо призупинення з 1 березня роботи котелень міста у зв’язку із проведенням не повних розрахунків за  газ за договірними зобов’язаннями. При цьому виникнення вказаної заборгованості зумовлено  заборгованістю держави перед підприємством через різницю в тарифах у розмірі 13 млн. грн, несвоєчасними розрахунками по субсидіях, які в сукупності із заборгованістю населення за спожиті послуги становлять 7 млн. грн, повідомляє прес-служба Славутської міськради.

За таких умов комунальне підприємство – надавач послуг з теплопостачання населенню міста – перебуває у вкрай скрутному фінансовому становищі та не спроможне забезпечити своєчасне фінансування зобов’язань за договорами постачання природного газу.

Враховуючи ситуацію, міський голова Василь Сидор в терміновому порядку направив звернення до Кабінету Міністрів України, Голови Хмельницької ОДА, ПАТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», Славутського  відділення ПАТ  «Хмельницькгаз» щодо недопущення припинення подачі газу та негайного погашення заборгованності Держави перед КП «Славутське ЖКО» .

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області ТОВ «СТЛ+М» проводяться ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12. Зокрема, на об’їзній  міста Хмельницький ремонтуються штучні споруди. Так, на двох шляхопроводах та містку через р. Південний Буг будуть ліквідовані руйнування та деформації шляхом суцільного влаштування нового асфальтобетонного шару покриття.

Понад 10 років тут господарював приватник. За цей час ні кабінки для переодягання, ні сонцезахисні парасолі не мінялися жодного разу. Про це йдеться у сюжеті МТРК Місто. «І трава, і бур’ян, і набагато менша пляма самого піску, ніж вона була до того. Наполовину знищені, поломані, погнуті сонцезахисні «грибочки», абсолютно прогнилі фонтанчики питні, які, між іншим, […]

Зважаючи на підвищення температури зовнішнього повітря, славутчани звертаються з проханням знизити температуру теплоносія у батареях або ж  взагалі вимкнути централізоване опалення, повідомляє сайт Славутського міськвиконкому. На що мешканцям міста відповіли, що “у звʼязку із потеплінням, КП «Славутське ЖКО» мінімізувало, наскільки це технологічно можливо, подачу тепла до споживачів різних категорій. Регулювання подачі теплоносія відбувається відповідно до […]