На дорогах Хмельниччини триває аварійний ремонт | Поділля News
На дорогах Хмельниччини триває аварійний ремонт

З початку року на автошляхах державного значення Хмельниької області ліквідовано 13 846 квадратних метрів ямковості. В передостанній день зими ліквідовано 342 квадратних метрів деформацій покриття. Тривали аварійні роботи й 28 лютого: на автодорогах працювало 19 бригад.

Ліквідація ямковості – це аварійний тимчасовий захід. На такі роботи гарантії не надаються, адже вони виконуються для забезпечення проїзду, збереження життя громадян та цілісності транспортного засобу, повідомляє прес-служба САД у Хмельницькій області. Яма на тому ж самому місці може з’явитися вже наступного дня – нестабільні погодні умови та низькі зимові температури повітря не дозволяють якісно укладати асфальтобетон.

Водіїв просять бути уважними та обережними у місцях, де працюють бригади дорожників, звертати увагу на дорожні знаки, що попереджають про ямковість, та заздалегідь знижувати швидкість, аби уникнути аварійної ситуації.

 

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У Хмельницькому в багатоповерхівках встановлюють пандуси нового зразка. Зокрема такий облаштували на вулиці Чкалова. Про це повідомляється на сторінці управління житлово-комунального господарства у Фейсбуці. “Випробовуємо пандус нового зразка. Завершили монтаж нового пандусу у під’їзд на вул. Чкалова, 20/1”, – йдеться у дописі. Як зазначається, він має полегшити життя молодій дівчині, яка там проживає, і дати […]

Триває модернізація державної установи “Хмельницький слідчий ізолятор”: там обладнали центр відеомоніторингу для підвищення надійності нагляду за затриманими. “Завдяки сучасній комп’ютерній техніці та глобальній мережі Інтернет вартовий центру відеомоніторингу слідчого ізолятору матиме змогу миттєво реагувати на можливі зміни оперативної обстановки, а також стежити за дотриманням законності та правопорядку як персоналом установи так і особами взятими під […]

На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області ТОВ «СТЛ+М» проводяться ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12. Зокрема, на об’їзній  міста Хмельницький ремонтуються штучні споруди. Так, на двох шляхопроводах та містку через р. Південний Буг будуть ліквідовані руйнування та деформації шляхом суцільного влаштування нового асфальтобетонного шару покриття.