Хмельничани зможуть безкоштовно перевірити внутрішньоочний тиск | Поділля News
Хмельничани зможуть безкоштовно перевірити внутрішньоочний тиск

Перевірити очі, аби не пропустити недугу – у хмельничан офтальмологи шукатимуть глаукому. Для цього вирішили організувати акцію із безоплатного вимірювання внутрішньоочного тиску. Запрошують для цього не до медкабінетів, а до торгово-розважального центру, що на вул. Степана Бандери. Чекають на усіх 6 березня, у Всесвітній день боротьби з глаукомою.

Завдяки такій діагностиці, кажуть офтальмологи, можна дізнатися про наявність чи відсутність глаукоми. У 2018 році у Хмельницькому на диспансерному обліку таких пацієнтів перебувало понад півтори тисячі. Про це йдеться у сюжеті МТРК Місто.

Підступна хвороба тим, кажуть окулісти, що часто протікає без симптомів. А якщо її не лікувати, призводить до втрати зору.

Тим, хто має проблеми із очима, офтальмологи радять не носити речей та аксесуарів, що стискають шию, забути про лазню та алкогольні напої. А ще – не займатися важкою фізичною працею та не перебувати у неосвітлювальному приміщенні.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У Славутській центральній районній лікарні триває процес реформування: її перетворюють у комунальне некомерційне підприємство. Як пояснюють у районній раді, це не лише зміна статусу, а й покращення матеріальної бази підприємства. Відтак, уже розпочали капітальний ремонт інфекційного відділення, а торік за рахунок коштів районного бюджету там замінили покрівлю. “В поточному році для проведення ремонту інфекційного відділення […]

Договори з аптечними закладами міста Славута на 2019 рік на відпуск лікарських засобів за програмою “Доступні ліки” були заключні комунальним закладом Славутська центральна районна лікарня ім. Ф.Михайлова, засновником якої є Славутська районна рада, а головним розпорядником коштів – Славутська районна державна адміністрація. Відпуск ліків за вказаною програмою в місті Славута здійснювало 8 аптечних закладів. Про […]

Минулоріч була замінена покрівля корпусу інфекційного відділення Славутської ЦРЛ. А цього року заплановано реалізувати перший етап робіт з капітального ремонту приміщень будівлі. Про цей повідомляє офіційний сайт Славути. Нещодавно такі роботи уже були розпочаті – капітально ремонтуються приміщення першої черги. Згодом буде проведена  заміна вікон і дверей.