Новини
Спорт

Красилівський ветеран спорту привіз перемогу з чемпіонату України

На базі легкоатлетичного манежу Київської міської школи вищої спортивної майстерності відбувся щорічний зимовий чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні.

Як повідомили у міській раді Красилова, на змаганнях була представлена Хмельниччина, і в складі збірної обласної команди її незмінний учасник з 2012 року, діючий ветеран спорту Красилівської об’єднаної територіальної громади, легкоатлет Микола Оніщук.

Микола Оніщук приніс до кошика нашої команди 162,64 бали, ставши віце-чемпіоном України зі спортивної ходьби на 3000 м. – з результатом 17 хв. 36,96 сек. (84,58 бали) здобувши у своїй віковій категорії (70-74 роки) перше місце. Нагороджений срібною медаллю Міністерства молоді та спорту України та дипломами Федерації легкої атлетики України. Також, Микола Оніщук у змаганнях з бігу на 3000 м. – з результатом 13 хв. 00,17 сек. (78,06 бали) зайняв шосте місце по України із 30 учасників забігу, а у своїй віковій категорії (70-74 роки) став першим.

Для підрахунку загального командного заліку змагань команди областей були розподілені на три групи. Командна першість визначалася загальної сумою кращих 20 результатів особистих рейтингів WMA членів збірних команд. І як підсумок чемпіонату Хмельничани вибороли перше загальнокомандне місце у своїй групі набравши 1605 балів. Команда нагороджена кубком та дипломом.

У змаганнях брали участь 20 команд з областей та міст України та 1 команда з Угорщини, всього – 252 учасники. Досвідчені легкоатлети (як чоловіки так і жінки) віком від 30 років і старші боролися у змаганнях з бігу (60 м., 200 м., 400 м., 800 м., 1500 м., 3000 м.), стрибках у висоту та довжину, потрійних стрибках та стрибках із жердиною, штовханні ядра та спортивній ходьбі (3000 м.). За правилами спортсмени змагалися за особисту першість як у вікових групах, так і в абсолютній першості згідно з рейтингом, який враховує результат і вік спортсмена.

Автор: Галина Мельник