У Хмельницькому відремонтують понад сотню прибудинкових територій | Поділля News
У Хмельницькому відремонтують понад сотню прибудинкових територій

У Хмельницькому стартували ремонтні роботи на прибудинкових територіях. Про це повідомив у Фейсбуці міський голова Олександр Симчишин.

“Ранній старт! Перший капітальний ремонт прибудинкової території на Панаса Мирного, 31. Загалом плануємо понад 20 об`єктів капітального ремонту і до 100 поточного”, – написав мер.

За його словами, в дворі на Панаса Мирного, 31 цікава історія. Саме тут понад 2 роки тому зупинили забудову зеленої зони, відвели ділянку під ще один сквер на Озерній, а тепер розпочали капітальний ремонту прибудинкової.

За інформацією відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду управління житлово-комунального господарства, загалом у 2019 році капітальним ремонтом буде відремонтовано 25 прибудинкових територій на загальну суму 20 млн грн та понад 43 двори – поточним ремонтом на суму – 4 млн грн.

Уже виготовлено проектно-кошторисну документацію та передано на експертизу на капітальний ремонт прибудинкових територій, розташованих за адресами: вул. Чорновола, 56; вул. Курчатова, 92/1; вул. Залізняка, 22/1 (водовідведення). Розробляються проекти на оновлення капітальним ремонтом дворових територій на Тернопільській, 34/5 та Львіському шосе, 14.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області ТОВ «СТЛ+М» проводяться ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12. Зокрема, на об’їзній  міста Хмельницький ремонтуються штучні споруди. Так, на двох шляхопроводах та містку через р. Південний Буг будуть ліквідовані руйнування та деформації шляхом суцільного влаштування нового асфальтобетонного шару покриття.

Понад 10 років тут господарював приватник. За цей час ні кабінки для переодягання, ні сонцезахисні парасолі не мінялися жодного разу. Про це йдеться у сюжеті МТРК Місто. «І трава, і бур’ян, і набагато менша пляма самого піску, ніж вона була до того. Наполовину знищені, поломані, погнуті сонцезахисні «грибочки», абсолютно прогнилі фонтанчики питні, які, між іншим, […]

Зважаючи на підвищення температури зовнішнього повітря, славутчани звертаються з проханням знизити температуру теплоносія у батареях або ж  взагалі вимкнути централізоване опалення, повідомляє сайт Славутського міськвиконкому. На що мешканцям міста відповіли, що “у звʼязку із потеплінням, КП «Славутське ЖКО» мінімізувало, наскільки це технологічно можливо, подачу тепла до споживачів різних категорій. Регулювання подачі теплоносія відбувається відповідно до […]