На Хмельниччині виявили порушення у дотриманні земельних та житлових прав | Поділля News
На Хмельниччині виявили порушення у дотриманні земельних та житлових прав

На Хмельниччині перевірили дотримання земельних та житлових прав в умовах децентралізації. Про це йдеться на сайті Уповноваженого ВР з прав людини.

Як зазначається, моніторинг дотримання прав на житло у Хмельницькій міській раді встановив, що виконавчим комітетом не ведеться облік громадян, які мають право на соціальне житло.

“Крім того, не оприлюднюється перелік об’єктів комунальної власності, які можуть використовуватися, як соціальні, та які можуть бути надані громадянам”, – йдеться у повідомленні.

У 2018 році надано квартири 20 учасникам бойових дій, інвалідам війни, сім’ям загиблих та померлих. Загалом із 2016 року житлом було забезпечено майже 90 родин учасників операції об’єднаних сил. 35 квартир було надано працівникам комунальних підприємств та підрозділів. У період з 2016 по 2018 рік покращено житлові умови 114 родин комунальників та службовців.

В омбудсмена зазначають, що моніторинг земельних прав виявив, що міською радою питання відведення земельних ділянок розглядаються не щомісячно.

Моніторинг земельних прав у Головному управлінні Держгеокадастру у Хмельницькій області виявив, що мають місце випадки безпідставних відмов у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки в зв’язку з тим, що громадянину вже надано такий дозвіл на іншу земельну ділянку.

“Така мотивація відмови у наданні дозволу є порушенням законодавства. Також мали місце випадки несвоєчасного розгляду клопотань громадян щодо отримання у власність земельної ділянки”, – додають у відомстві.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Шепетівський міськрайонний суд визнав винуватим у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, водія районної державної лікарні ветеринарної медицини та призначив йому покарання – 2 роки виправних робіт, з відрахуванням на користь держави 20% від заробітку, без позбавлення права керувати транспортними засобами, повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного […]

До Полонського районного суду звернулася жителька Житомирської області із позовом до батька та його нинішньої дружини про усунення перешкод у користуванні житлом шляхом виселення та зняття з реєстрації місця проживання.  Своє прохання обґрунтувала тим, що її бабуся, разом з якою мешкають відповідачі, подарувала їй свій будинок у Полонному. Позивачка з сім’єю хочуть туди переїхати, аби […]

Відділ примусового виконання рішень Управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області відкрив виконавче провадження з примусового виконання наказу Господарського суду Хмельницької області про виконання рішення Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ХОТВ Антимонопольного комітету України. Як уже повідомлялось, виконавчий комітет Шепетівської міської ради не […]