На Хмельниччині виявили порушення у дотриманні земельних та житлових прав | Поділля News
На Хмельниччині виявили порушення у дотриманні земельних та житлових прав

На Хмельниччині перевірили дотримання земельних та житлових прав в умовах децентралізації. Про це йдеться на сайті Уповноваженого ВР з прав людини.

Як зазначається, моніторинг дотримання прав на житло у Хмельницькій міській раді встановив, що виконавчим комітетом не ведеться облік громадян, які мають право на соціальне житло.

follow site “Крім того, не оприлюднюється перелік об’єктів комунальної власності, які можуть використовуватися, як соціальні, та які можуть бути надані громадянам”, – йдеться у повідомленні.

У 2018 році надано квартири 20 учасникам бойових дій, інвалідам війни, сім’ям загиблих та померлих. Загалом із 2016 року житлом було забезпечено майже 90 родин учасників операції об’єднаних сил. 35 квартир було надано працівникам комунальних підприємств та підрозділів. У період з 2016 по 2018 рік покращено житлові умови 114 родин комунальників та службовців.

В омбудсмена зазначають, що моніторинг земельних прав виявив, що міською радою питання відведення земельних ділянок розглядаються не щомісячно.

Моніторинг земельних прав у Головному управлінні Держгеокадастру у Хмельницькій області виявив, що мають місце випадки безпідставних відмов у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки в зв’язку з тим, що громадянину вже надано такий дозвіл на іншу земельну ділянку.

“Така мотивація відмови у наданні дозволу є порушенням законодавства. Також мали місце випадки несвоєчасного розгляду клопотань громадян щодо отримання у власність земельної ділянки”, – додають у відомстві.

here

source site Читайте нас у  get link Телеграм  та у нашій групі  here Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

На Хмельниччині з нагоди 140-річчя від дня народження державного та громадсько-політичного діяча, журналіста, Голови Директорії, Головного Отамана військ і флоту Української Народної Республіки Симона Петлюри встановили йому одразу два пам’ятні знаки. Як повідомляється на сайті ОДА, відкрили меморіальну дошку Симону Петлюрі 26 травня на фасаді залізничного вокзалу станції Шепетівка. Після цього на вулиці Судилківській 5-А […]

На базі Івано-Франківської бригади тактичної авіації завершився другий етап конкурсу на «Кращий підрозділ охорони аеродрому». В конкурсі взяли участь військовослужбовці з Івано-Франківська, Луцька та Старокостянтинова. Протягом трьох діб учасники змагань проходили перевірку на знання керівних документів, складали заліки з професійної підготовки, тактичної медицини, пройшли оцінювання з фізичної, інженерної та вогневої підготовки,  здійснили марш-кидок на 5 […]

Дощ у Хмельницькому сьогодні, 24 травня, ледь не зірвав фестиваль «Rock&Buh – 2019». Чергова злива перетворила вулиці міста на ріки. Як повідомляють очевидці, традиційно найбільше води “дісталося” території ринку. Затопило Львівське шосе, вулицю Геологів, весь “Новий ринок” теж “плаває”. Працівники ринку нарікають, що вже не знають, до кого звертатися через постійні підтоплення. Реакції від влади […]