У Хмельницькому освітян та громадських активістів навчали написанню грантів | Поділля News
У Хмельницькому освітян та громадських активістів навчали написанню грантів

see url Освітяни та представники громадських організацій Хмельниччини навчалися писати грантові заявки на  тренінгу «Активні громадяни». Тренерами стали голова правління ГО «Молодь за краще майбутнє» Леся Романюк та директор хмельницького «Молодіжного центру» Владислав Гребенюк. Навчання відбулося у приміщенні облдержадміністрації.

«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Від 2014 року британська організація профінансувала близько 300 українських проектів. Максимальна сума однієї грошової допомоги – 15 тисяч гривень.

За словами Владислава Гребенюка, з-поміж інших грантових програм, ця найпростіша у написанні та передбачає заповнення аплікаційної форми українською мовою. Найбільше представників Британської Ради цікавлять проекти у сфері інклюзії, спорту, гендерної політики та протидії насильству.

У тренінгу взяли участь більше 30 активістів. Більшість з них – це представники «Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді». Протягом шести годин вони навчалися проектному менеджменту та правильному заповненню аплікаційних форм.

Тренери розповіли про всі етапи реалізації проекту: появу ідеї, пошук команди однодумців, визначення цільової аудиторії,  взаємодію з медіа та пошук джерел для фінансування. Після завершення навчання учасники отримали сертифікати міжнародного зразка та знання для втілення власних ідей.

У Хмельницькому наразі реалізували один проект Британської Ради – турнір з настільних ігор у підліткових клубах, який відбувся у червні 2018 року. Ініціатори заходу – представники ГО «Молодь за краще майбутнє» – втілили його за підтримки міського управління молоді та спорту, молодіжного центру розвитку “Міст” та Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва.

source link

Читайте нас у  Телеграм enter site  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Аби врятувати каньйон від затоплення, міська влада Кам’янця-Подільського задіяла гідросистеми. Про це повідомляється на сайті міськради. “Після сильної зливи 17-18 травня кількість води у Смотрицькому каньйоні збільшилася у 20 разів. Утім великої шкоди вона не завдала, оскільки ситуацію вдалося взяти під контроль”, – йдеться у повідомленні. Як повідомив заступник міського голови Сергій Бабій, найбільш вразливою […]

На боротьбу з борщівником цьогоріч у бюджеті Хмельницького передбачено 400 тисяч гривень. Про це повідомив начальник міського управління житлово-комунального господарства Василь Новачок. За його словами, небезпечну траву вже покосили на половині локацій, де вона росте. А саме – на вулиці Старокостянтинівське шосе, Волочиська, Північна, Болохівська, Сільськогосподарська. А також біля супермаркету «Таврія» та на Проскурівській – […]

Пластик, пакети, іграшкові деталі – всі ці речі наче ожили на незвичній клумбі, розташованій у середмісті Хмельницького. На клаптику землі поряд з рослинами співіснує непотріб, силою фантазії перетворений на елементи декору.   Клумбу створила мешканка приватного будинку вулиці Староміської Юлія Голуб. Жінка живе тут майже 30 років та весь цей час змагається зі сміттям. Каже, […]