У Кам'янці збудують скейт-парк за 430 тисяч гривень | Поділля News
У Кам’янці-Подільському збудують скейт-парк за 430 тисяч гривень

У Кам’янці-Подільському на виконавчому комітеті надали дозвіл департаменту житлово-комунального господарства на початок реалізації проектів, які були ініційовані кам’янчанами й здобули перемогу в рамках конкурсу Громадського бюджету. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Один із проектів – майданчик для скейтерів і велосипедистів-екстремалів, який облаштують у парку Героїв Євромайдану. Його вартість – 430 тис. грн.

“Завдяки Громадському бюджету працюватимемо цього року і над проектом, цікавим в першу чергу для активної молоді, яка займається спортом. Це – проект будівництва майданчика для велосипедистів-екстремалів і скейтерів”, – прокоментував міський голова Михайло Сімашкевич.

Як зазначається, розпочнеться втілення проектів із капремонту дитячого майданчика і благоустрою прилеглої території в дворі житлового будинку на вул. Гагаріна, 13, на який передбачено 230 тис. грн. Уже незабаром робота над втіленням цих ініціатив буде розпочата.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області ТОВ «СТЛ+М» проводяться ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12. Зокрема, на об’їзній  міста Хмельницький ремонтуються штучні споруди. Так, на двох шляхопроводах та містку через р. Південний Буг будуть ліквідовані руйнування та деформації шляхом суцільного влаштування нового асфальтобетонного шару покриття.

Понад 10 років тут господарював приватник. За цей час ні кабінки для переодягання, ні сонцезахисні парасолі не мінялися жодного разу. Про це йдеться у сюжеті МТРК Місто. «І трава, і бур’ян, і набагато менша пляма самого піску, ніж вона була до того. Наполовину знищені, поломані, погнуті сонцезахисні «грибочки», абсолютно прогнилі фонтанчики питні, які, між іншим, […]

Зважаючи на підвищення температури зовнішнього повітря, славутчани звертаються з проханням знизити температуру теплоносія у батареях або ж  взагалі вимкнути централізоване опалення, повідомляє сайт Славутського міськвиконкому. На що мешканцям міста відповіли, що “у звʼязку із потеплінням, КП «Славутське ЖКО» мінімізувало, наскільки це технологічно можливо, подачу тепла до споживачів різних категорій. Регулювання подачі теплоносія відбувається відповідно до […]