У Старокостянтинові суд позбавив військовослужбовця житла | Поділля News
У Старокостянтинові суд позбавив військовослужбовця житла

Старокостянтинівський суд виніс заочне рішення про визнання військового таким, що втратив право на користування житлом. Про це повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Як повідомляється, військова частина, що дислокується у м. Старокостянтинів, звернулася у Старокостянтинівський районний суд із позовом до військового, котрий з 2004 по 2016 рік проходив там службу, про визнання його таким, що втратив право на користування житлом.  

Військовослужбовець отримав однокімнатну квартиру в 2007 році на час служби у військовій частині. У лютому 2016 року його призначили на посаду у вертолітній військовій частині Полтави.

“З того часу військовий не мешкає у старокостянтинівській квартирі, однак добровільно її не здав і продовжує незаконно утримувати”, – повідомили у суді.

Оскільки військовий у судове засідання не з’явився, причини неявки не повідомив, тому суд ухвалив заочне рішення. Дослідивши докази у справі, суд прийшов до висновку, що позов підлягає задоволенню.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Споруда має з’явитися до кінця 2020 року на Прибузькій, 5/1а. Загальна вартість проекту – понад 275 мільйонів гривень. У фінансуванні об’єкту беруть участь державний, міський та обласний бюджети.   Палац спорту планують використовувати для баскетболу, гандболу, волейболу та футзалу. А також для індивідуальних видів спорту: боксу, кікбоксингу, боротьби, художньої гімнастики. У споруді передбачається щонайменше 2,5 […]

“Хмельницька область залучає інвестиції та створює робочі місця, тут відкриваються індустріальні парки і будуються потужні біотеплоелектростанціі. Приїжджайте і подивіться на успіхи Хмельницької області!” – такими гучними заявами Президента Петра Порошенка запам’ятається всім присутнім засідання Ради регіонального розвитку. Протягом останніх трьох років Хмельниччина займала перше місце в Україні з формування територіальних громад. На сьогоднішній день сформовано […]

Як повідомили місцеві активісти, сьогодні вдень у Кривинському парку було помічено вантажне авто ЗІЛ-131 та людей, які вирізали тверді породи дерев за допомогою бензопили. Про це повідомляє відділ з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради. Кривинський парк — парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення в Україні. Розташований у селі Старий Кривин Славутського району Хмельницької області […]