Агрохолдинг "МРІЯ" сплатив на Хмельниччині 62 млн гривень податків | Поділля News
Агрохолдинг “МРІЯ” сплатив на Хмельниччині 62 млн гривень податків

«МРІЯ Агрохолдинг» вкотре підтвердив свій статус сумлінного платника податків і надійного партнера місцевих громад, оприлюднивши звіт про виконані у 2018 році податкові та соціальні зобов’язання. Зокрема, підприємства холдингу, розташовані у Хмельницькій області, за минулий рік сплатили 62 млн грн податків. А сума соціальних інвестицій, здійснених «МРІЄЮ» на Хмельниччині за 2018 рік зросла на 0,9 млн грн у порівнянні з попереднім і становила 5,3 млн грн.

Загалом же до бюджетів усіх рівнів від компанії за минулий рік надійшла сума в 465 млн грн. Порівнюючи із 2017-им, цей показник збільшився на 21,2 млн грн. Окрім того, «МРІЯ» протягом року реалізувала цілу низку соціальних проектів на території шести областей Західної України – всього на суму 27,4 млн грн. А це на 6 млн грн більше, ніж сума аналогічних соціальних зобов’язань роком раніше. Фінансова підтримка громадам традиційно була спрямована на реалізацію важливих медичних, освітніх, інфраструктурних, культурних, духовних, спортивних ініціатив, допомогу українській армії і розвиток кооперативного руху, зокрема – на створення нових кооперативів.

Найвагомішими проектами, реалізованими за сприяння «МРІЇ» протягом 2018 року на Хмельниччині, стали: запуск інтерактивної карти медодайних культур для бджолярів, відкриття 4 дитячих майданчиків та ремонт сільських доріг.

Зокрема, коштом компанії було придбано й доставлено матеріали для ремонту доріг у селах Веселівка та Чепелівка Красилівського р-ну, Скіпче, Сирватинці, Веселець і Кузьмин Городоцького р-ну, Лошківці й Залісці Дунаєвецького р-ну та ін. Всього на відновлення доріг й інших об’єктів інфраструктури області у 2018-му «МРІЯ» спрямувала 1,47 млн грн.

Підтримав Агрохолдинг і духовність краю. Сума, виділена ним на духовні потреби громад, сягнула минулоріч 413 тис. грн. У тому числі, допомога «МРІЇ» торік була надана на ремонт церков у 14-ти населених пунктах Хмельниччини.

Медицині минулоріч допомагали особливо – за сприяння «МРІЇ» було замінено покрівлю у ФАПах сіл Варварівка Славутського р-ну та Кормильче Чемеровецького р-ну, встановлено нові вікна у ФАПі села Зеленче Дунаєвецького р-ну, відремонтовано амбулаторію села Купин Городоцького р-ну. Також завдяки фінансовій підтримці Компанії (а це 8,5 тис. грн) для ЦРЛ м. Ізяслав було придбано холодильник. Загалом же на підтримку медичної сфери Хмельниччини у 2018 році із бюджету Агрохолдингу спрямували 250 тис. грн.

На проекти з благоустрою для громад краю «МРІЯ» виділила 715,8 тис. грн, ще 739,5 тис. – на освітні потреби. Культура і спорт області отримали фінансову підтримку розміром понад 441,6 тис. грн, які були спрямовані, зокрема, на відновлення місцевих будинків культури і підтримку спортивних команд. А пілотним проектом, реалізованим Агрохолдингом на території  Хмельницької області у 2018 році, стало корпоративне волонтерство: співробітники Компанії провели толоку для наведення благоустрою у Кремінній на Городоччині.

Минулого року на підтримку кооперативного руху Агрохолдинг спрямував 1,7 млн грн, з них 237,7 тис. грн – саме для кооперативів Хмельниччини. Окрім молочарства та ягідництва, які були основними напрямками роботи новостворених селянських обслуговуючих кооперативів у селах присутності «МРІЇ», Компанії торік вдалося налагодити плідну співпрацю із пасічними кооперативами і навіть провести медовий фестиваль на підтримку бджолярства.

Генеральний директор Агрохолдингу «МРІЯ» Саймон Чернявський підкреслив, що саме в кооперативному русі вбачає великий економічний потенціал для українського села. «Розмір фінансової допомоги від Компанії за кожен гектар землі в обробітку у 2018 році збільшився зі 100 до 130 грн. Однак поряд із традиційним соціальним партнерством, заради розвитку наших сіл ми три роки поспіль активно пропагуємо ще й кооперативний рух. За нашої підтримки створено тридцять кооперативів, учасниками яких є пайовики Компанії і члени їх сімей. Вони вже відчули переваги спільної справи, адже отримали не тільки можливість працювати вдома, в Україні, а й джерела додаткового доходу, зробили перші кроки до економічної самостійності, а за цим – майбутнє».

Як зазначають в Агрохолдингу, прихід стратегічного інвестора SALIC UK Ltd наприкінці року позитивно позначиться на соціальному партнерстві з громадами і у поточному році. «Іноземні інвестиції дозволять  Компанії не тільки розвиватись та нарощувати виробничі потужності, але й ще більше підтримувати соціальні програми для налагодження ефективної співпраці з нашими основними партнерами – пайовиками, – наголосив Саймон Чернявський. – Окрім того, “МРІЯ” належить до числа найбільших платників податків у аграрній сфері, офіційно й своєчасно сплачуючи усі належні відрахування державі. І ми не тільки вчасно та в повному обсязі розраховуємось з пайовиками по орендній платі, а й наповнюємо бюджети та робимо значний вклад в економічне зростання всієї держави. Так буде і надалі».

 


PR

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

З точки зору росту експорту товарів до країн Європейського Союзу Хмельницька область показала вдвічі кращий результат, ніж загалом по Україні. Якщо по країні це в середньому 15-16 відсотків росту за минулий рік, то Хмельниччина показує понад 36,5 відсотка. Це свідчення розвитку економічної потужності краю, створення нових робочих місць, що приносить переваги як області, так і […]

Ефективний вид інвестицій доступний подолянам у ПриватБанку. У VIP-відділеннях фінустанови на Хмельниччині можна придбати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП). Державні цінні папери – це інструмент інвестування, що може стати вигідною альтернативою банківським валютним депозитам, – розповідає Юрій Чубенко, заступник директора Південно-Західного РУ ПриватБанку. – Емітентом ОВДП є Міністерство фінансів України. Існують документи лише в електронному […]

Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) завершили угоду купівлі-продажу більшості сільськогосподарських активів групи «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що мають право оренди земельного банку. Угода була закрита після отримання відповідного дозволу Антимонопольного комітету України (АМКУ). Сума та умови угоди не розголошуються. Після завершення угоди «Мрія» продовжить свою операційну діяльність […]