Хмельничани встановили рекорд України | Поділля News
Хмельничани встановили рекорд України

Хмельницькі школярі встановили новий рекорд України, граючи у гру львів’янина Юрка Смертиги «Мадрівка Україною». Про це повідомляє прес-служба міськради.

У січні цього року у Хмельницькому провели флешмоб «Плекаємо українську мову», за підсумками якого встановлено рекорд України з одночасного читання книги Лариси Ніцой “Незламні мураші”. Вслід за ним стартував новий український флешмоб «Мандрівка Україною». 12 березня у Палаці творчості дітей та юнацтва відбулося підбиття підсумків флешмобу.

Протягом лютого Хмельницькі школярі грали настільну гру «Мандрівка Україною». Від школи до школи, від колективу до колективу школярі підхоплювали гру «Мандрівка Україною». Під час уроків і на перервах надихалися нашою рідною Батьківщиною. Діти висвітлювали фото та відео у мережі Фейсбук із хештегом #мандрівкаУкраїною. Загалом у флешмобі взяли участь 12 тисяч юних хмельничан з 30 шкіл міста. Завдяки цьому був встановлений новий рекорд України у категорії «Масові заходи» із залученням максимальної кількості дітей до гри про Україну. Це засвідчила представниця «Книги рекордів України» Світлана Барладина.

На підбиття підсумків флешмобу завітав і автор гри «Мандрівка Україною» львів’янин Юрко Смертига. За його словами, проведення цієї акції у Хмельницькому стало для нього приємною несподіванкою. Він також переконаний, що створення патріотичних, історичних і туристичних ігрових настільних ігор допомагають нести українське в Україну.

«Настільна гра «Мандрівка Україною» – динамічна гра-ходилка і книжка, в якій ми описуємо всі відомі туристичні об’єкти, які зображені на ігровому полі. Це – наш український проект про Україну. Ми хотіли зробити гру, яка б за одним столом зібрала батьків, дітей і друзів дітей, відклавши в бік усі свої сучасні електронні пристрої, аби на якийсь час занурились у цікавий світ гри і читання, – розповів львівський автор і розробник настільних забав, приватний підприємець, координатор проектів компанії «GoldWeb» Юрій Смертига. – Щоб батьки з дітьми разом, бавлячись, кидаючи кубика, посунувши фішку, пізнавали нове. А там з часом діти захопляться, щось їх зачепить, і вони з родиною влітку сядуть на потяг, у машину, на велосипеди, хто на чому, і поїдуть подивляться, що ж там і насправді є такого цікавого».

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Шепетівський міськрайонний суд визнав винуватим у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, водія районної державної лікарні ветеринарної медицини та призначив йому покарання – 2 роки виправних робіт, з відрахуванням на користь держави 20% від заробітку, без позбавлення права керувати транспортними засобами, повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного […]

До Полонського районного суду звернулася жителька Житомирської області із позовом до батька та його нинішньої дружини про усунення перешкод у користуванні житлом шляхом виселення та зняття з реєстрації місця проживання.  Своє прохання обґрунтувала тим, що її бабуся, разом з якою мешкають відповідачі, подарувала їй свій будинок у Полонному. Позивачка з сім’єю хочуть туди переїхати, аби […]

Відділ примусового виконання рішень Управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області відкрив виконавче провадження з примусового виконання наказу Господарського суду Хмельницької області про виконання рішення Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ХОТВ Антимонопольного комітету України. Як уже повідомлялось, виконавчий комітет Шепетівської міської ради не […]