70 підприємств Хмельниччини взяли участь в економічному форумі | Поділля News
70 підприємств Хмельниччини взяли участь в економічному форумі

Сьогодні, 14 березня, у Хмельницькому розпочався III економічний форум, присвячений інвестиційним можливостям області. Участь у заході беруть 70 підприємств Хмельниччини та представники з-за кордону. Зокрема, Польщі, Словаччини, Чехії, Канади, Китаю, Бельгії.

go Перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні Соня Крайчова відзначила: її країна має великі напрацювання у сфері енергоефективності та харчової переробки. Наразі в України та Словаччини, на думку Соні Крайчової, чудові стосунки. Проте кінцевий результат щодо співпраці залежатиме від перемовин.

Головним потенціалом України та Хмельниччини вважає людей віце-маршал Куявсько-Поморського воєводства Республіки Польща Славомир Копич. Утім, на його думку, не всі його співвітчизники готові сприймати оновлену Україну, бо мало знають про реформи місцевого судочинства, інфраструктури та інших сфер.

Один з координаторів економічного форуму, радник голови облдержадміністрації Василь Міракін, каже: цього разу акцент зробили на підприємцях малого та середнього бізнесу. Для них форум – це можливість поспілкуватися з іноземними делегаціями задля налагодження майбутньої співпраці з тамтешніми інвесторами.

«Тобто у нас сьогодні на заході великих підприємств нема. Аграрні ж підприємства запрошені тільки у якості гостей, а не учасників. Також   присутні бізнесмени, які сьогодні мають позитивну історію успіху із залучення іноземних інвестицій», – розповів Василь Міракін.

Учасниками форуму стали і представники територіальних громад  Хмельниччини, які прагнуть впроваджувати у себе проекти державно-приватного партнерства. Вони братимуть участь у дискусійних панелях в Хмельницькому університеті управління та права.

Форум триватиме і завтра, 15 березня. Тоді учасники заходу ознайомляться з роботою підприємств Хмельницького, Дунаївців та Кам’янця-Подільського.

 

source site

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

В зенітно-ракетному полку Повітряного командування «Захід» Повітряних Сил ЗСУ, що базується  на Хмельниччині, відбулись урочисті заходи з нагоди повернення особового складу з району виконання бойових завдань у складі Об’єднаних сил до постійного місця дислокації. Вісім місяців шепетівські ракетники охороняли повітряний простір на Донеччині. На їх рахунку успішні бойові пуски та збиті ворожі безпілотні літальні апарати […]

Володимир Захар’єв — літератор, журналіст, археолог, краєзнавець, історик, архівіст з Дунаєвеччини. Голова Хмельницького обласного осередку Всеукраїнська творча спілка «Конгрес літераторів України». Член правління Всеукраїнська творча спілка «Конгрес літераторів України». Заступник першого заступника голови спілки. Про приємну новину він написав сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук: Отримав медаль Святого Юрія Переможця Православної церкви України. За що? 25 […]

Під колесами трактора на Хмельниччині загинула людина. Це сталось учора, 21 травня, близько 13.45 години в селі Сприсівка Дунаєвецького району. За даними поліції, 64-річний місцевий житель рухався на власному міні-тракторі в напрямку центру села. Під час руху верхній одяг чоловіка потрапив на рухомі частини механізму трактора і його затягнуло під колеса. “Потерпілий отримав тілесні ушкодження […]