70 підприємств Хмельниччини взяли участь в економічному форумі | Поділля News
70 підприємств Хмельниччини взяли участь в економічному форумі

Сьогодні, 14 березня, у Хмельницькому розпочався III економічний форум, присвячений інвестиційним можливостям області. Участь у заході беруть 70 підприємств Хмельниччини та представники з-за кордону. Зокрема, Польщі, Словаччини, Чехії, Канади, Китаю, Бельгії.

Перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні Соня Крайчова відзначила: її країна має великі напрацювання у сфері енергоефективності та харчової переробки. Наразі в України та Словаччини, на думку Соні Крайчової, чудові стосунки. Проте кінцевий результат щодо співпраці залежатиме від перемовин.

Головним потенціалом України та Хмельниччини вважає людей віце-маршал Куявсько-Поморського воєводства Республіки Польща Славомир Копич. Утім, на його думку, не всі його співвітчизники готові сприймати оновлену Україну, бо мало знають про реформи місцевого судочинства, інфраструктури та інших сфер.

Один з координаторів економічного форуму, радник голови облдержадміністрації Василь Міракін, каже: цього разу акцент зробили на підприємцях малого та середнього бізнесу. Для них форум – це можливість поспілкуватися з іноземними делегаціями задля налагодження майбутньої співпраці з тамтешніми інвесторами.

«Тобто у нас сьогодні на заході великих підприємств нема. Аграрні ж підприємства запрошені тільки у якості гостей, а не учасників. Також   присутні бізнесмени, які сьогодні мають позитивну історію успіху із залучення іноземних інвестицій», – розповів Василь Міракін.

Учасниками форуму стали і представники територіальних громад  Хмельниччини, які прагнуть впроваджувати у себе проекти державно-приватного партнерства. Вони братимуть участь у дискусійних панелях в Хмельницькому університеті управління та права.

Форум триватиме і завтра, 15 березня. Тоді учасники заходу ознайомляться з роботою підприємств Хмельницького, Дунаївців та Кам’янця-Подільського.

 

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Ярмолинецький районний суд  визнав 24-річного місцевого мешканця винним у керуванні авто у стані алкогольного сп’яніння (частина 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Чоловіка оштрафували на 10200 грн. і на рік позбавили права кермування. Про це повідомляє прес-служба апеляційного суду. Те, що водій нетверезий, патрульні встановили на місці за допомогою драгера в присутності двох […]

Хвилина мовчання та червоні гвоздики. Близько сотні хмельничан зібралися біля меморіалу «Вічний вогонь», щоб вшанувати пам’ять полеглих при визволенні міста від німецько-фашистських загарбників 75 років тому. Німці вважали Проскурів стратегічним пунктом. Саме тут дислокувалися штаби групи армії «Південь» та 1-ої танкової армії. 25 березня 1944 року гітлерівські війська капітулювали та залишили місто. Під час боїв […]

На Хмельниччині в недобросовісного орендаря забрали землі вартістю понад 41 млн грн. Як повідомили у прокуратурі області, із приватним підприємством розірвано договори оренди 38 га землі, розташованої на території Розсошанської сільської ради Хмельницького району. “Підставою для прокурорського втручання та припинення орендних відносин стало систематичне невиконання орендарем, у користування якого ще у 2004 році для будівництва […]