У Хмельницькому презентували сервіс для спрощення обрання ідеального Президента | Поділля News
У Хмельницькому презентували сервіс для спрощення обрання ідеального Президента

Онлайн-інструмент порівняння програм кандидатів розробили аналітики ГО «Центр UA» для того, аби спростити виборцям процес ознайомлення з програмами.

«Потрібно вже йти до якоїсь раціональності, а не керуватися одними емоціями. Але виборцям буде важко опрацювати всі програми. І тому ми вирішили частково зробити за них цю роботу», – розповів  координатор ГО «Центр UA» Олег Черненко.

Для онлайн-тестування обрали 10 кандидатів, опираючись на результати рейтингів, проведених трьома організаціями: Фондом демократичних ініціатив, Київським  міжнародним інститутом соціології та соціологічною групою «Рейтинг».

Посилання на сервіс є на сайті «Українська правда». Тест містить 22 позиції, за допомогою яких можна визначити відповідність програм кандидатів власним вподобанням. Серед питань: ставлення до вступу у ЄС та НАТО, реформи судової системи, судочинства,  податки, освіта, культура, медицина. Аналітики ГО «Центр UA» включили в опитування не лише сфери безпосереднього впливу Президента, а й ті основні питання, на які хочуть почути відповідь більшість українських виборців.

Після проходження тесту онлайн-сервіс формує трійку лідерів кандидатів у Президенти. На думку Олега Черненка, тестування займає приблизно 10 хвилин. У той час, як на ознайомлення з програмами всіх кандидатів можна витратити декілька годин.

25 березня представники ГО «Центр UA» презентують результати роботи онлайн-сервісу.

enter site Читайте нас у  follow Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

На базі Івано-Франківської бригади тактичної авіації завершився другий етап конкурсу на «Кращий підрозділ охорони аеродрому». В конкурсі взяли участь військовослужбовці з Івано-Франківська, Луцька та Старокостянтинова. Протягом трьох діб учасники змагань проходили перевірку на знання керівних документів, складали заліки з професійної підготовки, тактичної медицини, пройшли оцінювання з фізичної, інженерної та вогневої підготовки,  здійснили марш-кидок на 5 […]

Дощ у Хмельницькому сьогодні, 24 травня, ледь не зірвав фестиваль «Rock&Buh – 2019». Чергова злива перетворила вулиці міста на ріки. Як повідомляють очевидці, традиційно найбільше води “дісталося” території ринку. Затопило Львівське шосе, вулицю Геологів, весь “Новий ринок” теж “плаває”. Працівники ринку нарікають, що вже не знають, до кого звертатися через постійні підтоплення. Реакції від влади […]

Після злив, що накривають обласний центр останнім часом, вулиця Геологів перетворюється на маленьку Венецію. Тож проблему водовідведення на території «толкучки» обговорили під час виїзної наради. Одна з підприємиць,  яка працює на ринку вже три роки, каже: проблема з дощами і водою після них постійна – неможливо перейти дорогу, неможливо кудись вийти, адже повсюди калюжі. Проблема на […]