У Хмельницькому презентували сервіс для спрощення обрання ідеального Президента | Поділля News
У Хмельницькому презентували сервіс для спрощення обрання ідеального Президента

Онлайн-інструмент порівняння програм кандидатів розробили аналітики ГО «Центр UA» для того, аби спростити виборцям процес ознайомлення з програмами.

«Потрібно вже йти до якоїсь раціональності, а не керуватися одними емоціями. Але виборцям буде важко опрацювати всі програми. І тому ми вирішили частково зробити за них цю роботу», – розповів  координатор ГО «Центр UA» Олег Черненко.

Для онлайн-тестування обрали 10 кандидатів, опираючись на результати рейтингів, проведених трьома організаціями: Фондом демократичних ініціатив, Київським  міжнародним інститутом соціології та соціологічною групою «Рейтинг».

Посилання на сервіс є на сайті «Українська правда». Тест містить 22 позиції, за допомогою яких можна визначити відповідність програм кандидатів власним вподобанням. Серед питань: ставлення до вступу у ЄС та НАТО, реформи судової системи, судочинства,  податки, освіта, культура, медицина. Аналітики ГО «Центр UA» включили в опитування не лише сфери безпосереднього впливу Президента, а й ті основні питання, на які хочуть почути відповідь більшість українських виборців.

Після проходження тесту онлайн-сервіс формує трійку лідерів кандидатів у Президенти. На думку Олега Черненка, тестування займає приблизно 10 хвилин. У той час, як на ознайомлення з програмами всіх кандидатів можна витратити декілька годин.

25 березня представники ГО «Центр UA» презентують результати роботи онлайн-сервісу.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

З них 9 мільйонів винні юридичні особи. В одному з приміщень Будинку побуту в мікрорайоні Ракове приватний підприємець винна за послуги з теплопостачання 17 тисяч гривень. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних справ ухвалив рішення про повне погашення боргу нею перед “Хмельницьтеплокомуненерго”. Працівники комунального підприємства та державні виконавці завітали до приватного підприємця, аби нагадати […]

«Вибори-2019» – ініціатива від ГО «Центр UA» задля полегшення  вивчення передвиборчих обіцянок десяти найпопулярніших претендентів на крісло глави держави. ТОП-10 визначали, опираючись рейтинги від трьох організацій: Фонду демократичних ініціатив, Київського міжнародного інституту соціології та соціологічної групи «Рейтинг». Програми аналізували за ключовими критеріями. До прикладу, бачення кандидатами шляхів деокупації Донбасу. За словами  координатора ГО «Центр UA» […]

У Хмельницькому відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу. Вшанувати пам’ять палкого патріота України прийшли представники міської та обласної влади, його побратими, небайдужі хмельничани, повідомляє прес-служба ОДА. Відомий український політик і публіцист, дисидент, засновник Народного Руху України, Герой України Чорновіл В’ячеслав Максимович загинув 25 березня 1999 року в автокатастрофі. Обставини його загибелі на шосе […]