Владу Шепетівки примусять провести конкурс на послуги з вивезення сміття | Поділля News
Владу Шепетівки примусять провести конкурс на послуги з вивезення сміття

Господарський суд Хмельницької області видав наказ про примусове виконання рішення, яким зобов’язав виконавчий комітет Шепетівської міської ради виконати рішення Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Як повідомлялось раніше, рішенням від 22 грудня 2017 року Відділення зобов’язало виконавчий комітет Шепетівської міської ради припинити бездіяльність, зокрема, провести конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів в територіальних межах м. Шепетівка у зв’язку із набуттям чинності змін до законодавства про відходи.

Натомість виконавчий комітет проінформував, що рішення від 9 серпня 2011 року №10, яким визначено виконавців робіт з вивезення побутових відходів у м. Шепетівка, є чинним.

Позов Відділення до виконавчого комітету Шепетівської міської ради про зобов’язання виконати рішення відділення був задоволений господарським судом Хмельницької області.

Проте виконавчий комітет Шепетівської міської ради відмовляється добровільно виконати рішення відділення та рішення господарського суду.

Наказ про примусове виконання рішення направлено до відділу примусового виконання Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.  

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Сьогодні, 22 березня, відбулося позарчегове засідання Старокривинської сільської ради, скликане на вимогу громади. Головним питанням порядку денного було надання згоди про добровільне приєднання до Нетішина. Після “гарячих” дискусій депутатів, місцевих активістів та усіх небайдужих кривинців, сільські обранці проголосували за об’єднання громади з Нетішином. Відтак, з 13 присутніх депутатів, 11 – проголосували за, 2 – проти, […]

Ініціаторами встановлення пам’ятного знаку є ГО «38 сотня імені Устима Голоднюка». Усі роботи щодо його монтажу та облаштування навколишньої території здійснюють небайдужі волонтери. З міського бюджету не буде витрачено жодної гривні, повідомляють у відділі з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради. Головна скульптура пам’ятного знаку, яка за декілька тижнів має з’явитися на проспекті Курчатова, […]

Спеціалізоване навчальне програмне забезпечення для тестування при прийомі на роботу операторів скануючих систем було надане за запитом ДФС у березні програмою з експортного контролю та безпеки кордонів (BXBS) Посольства США в Україні. У Хмельницькому на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС експерти компанії «Renful Premier Technologies» здійснили інсталяцію програмного забезпечення та провели навчальний […]