Владу Шепетівки примусять провести конкурс на послуги з вивезення сміття | Поділля News
Владу Шепетівки примусять провести конкурс на послуги з вивезення сміття

Господарський суд Хмельницької області видав наказ про примусове виконання рішення, яким зобов’язав виконавчий комітет Шепетівської міської ради виконати рішення Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

watch Як повідомлялось раніше, рішенням від 22 грудня 2017 року Відділення зобов’язало виконавчий комітет Шепетівської міської ради припинити бездіяльність, зокрема, провести конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів в територіальних межах м. Шепетівка у зв’язку із набуттям чинності змін до законодавства про відходи.

Натомість виконавчий комітет проінформував, що рішення від 9 серпня 2011 року №10, яким визначено виконавців робіт з вивезення побутових відходів у м. Шепетівка, є чинним.

Позов Відділення до виконавчого комітету Шепетівської міської ради про зобов’язання виконати рішення відділення був задоволений господарським судом Хмельницької області.

Проте виконавчий комітет Шепетівської міської ради відмовляється добровільно виконати рішення відділення та рішення господарського суду.

Наказ про примусове виконання рішення направлено до відділу примусового виконання Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.  

Читайте нас у  enter site Телеграм source  та у нашій групі  Viber  go @ПоділляNEWS

Схоже

До Хмельницького завітали  представники Корпусу Миру США в Україні. Візит присвятили закінченню терміну перебування у місті добровольця  цієї організації Алана Янга. За словами Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, завдяки співпраці з американським волонтером у місті вдалося розробити концепцію змін, пов’язаних з екологією, побутовими відходами, навчанням директорів комунальних підприємств. «Я задоволений нашою співпрацею. І сподіваюся, вона […]

Головам об‘єднаних територіальних громад Хмельниччини сьогодні, 22 травня, презентували інноваційний проект Нацполіції під назвою «Поліцейський офіцер громади. Про це повідомили у прес-службі поліції області. Як зазначається, Хмельниччина є одним із лідерів в Україні за темпами створення тергромад, яких сьогодні в області уже налічується 45. Разом зі зростанням кількості ОТГ, серед правоохоронців все частіше почало поставати […]

Аби врятувати каньйон від затоплення, міська влада Кам’янця-Подільського задіяла гідросистеми. Про це повідомляється на сайті міськради. “Після сильної зливи 17-18 травня кількість води у Смотрицькому каньйоні збільшилася у 20 разів. Утім великої шкоди вона не завдала, оскільки ситуацію вдалося взяти під контроль”, – йдеться у повідомленні. Як повідомив заступник міського голови Сергій Бабій, найбільш вразливою […]