На Хмельниччині готуються до великого прибирання водойм | Поділля News
На Хмельниччині готуються до великого прибирання водойм

23 березня о 10:00 працівники Держрибагентства та його територіальних управлінь розпочнуть прибирання берегів водойм у всіх регіонах України.
Така акція приурочена до Всесвітнього дня води. Від чистоти та якості води залежить чисельність і популяція водних біоресурсів, а також наше здоров’я.

Громадськість Хмельниччини, представників ЗМІ та усіх, хто готовий допомогти очистити береги водойм від сміття, закликають долучитись до нашої акції!

Аби визначити місця, де прибережні смуги водойм найбільш забруднені сміттям, рибалок та усіх небайдужих просять ставити хештег #чистіводойми у своїх повідомленнях у Фейсбук та писати коментарі з фото та геолокаціями за посиланням. Усі вказані місця будуть нанесені на карту та, відповідно, визначені ділянки для прибирання.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

23 березня о 10:00 працівники Управління Держрибагентства у Хмельницькій області здійснюватимуть прибирання берегу р.Руска, у Кам’янець-Подільському районі. Акція присвячена Всесвітньому дню води. Адже чиста вода – запорука здорового життя! Від її якості залежить чисельність і популяція водних біоресурсів. Місце зустрічі: с.Колодіївка, Кам’янець-Подільський район, на правому березі річки Руска, навпроти дитячого табору “Шанс”.

Навесні у місті відбудеться кілька акцій з висадки дерев. Наймасовішу організують за місяць, до Дня довкілля. За словами міського голови Олександра Симчишина, дерева саджатимуть у тих місцях, де раніше зрізали старі та аварійні і де нині залишилися пеньки. Це будуть клени, липи. А також катальпа та акація. За останніх 2 роки у Хмельницькому висадили понад […]

Хмельницький ліцей №17 став переможцем конкурсу “Zero wast school”. Про це повідомляє прес-служба міської ради. Команда, яка складається з директора Вадима Пірога, учителя біології Інни Шурко, учнів 10-в класу Єлизавети Жили та Мирослави Гуліватої, учня 8-б класу Антона Солтика, спланує власний проект та познайомиться з екоактивістами та лідерами думок. Усе це заради того, щоб запровадити […]