У Кам’янці стартував фестивальний сезон | Поділля News
Новини
Дозвілля

У Кам’янці стартував фестивальний сезон

Березень у місті над Смотричем обіцяє бути по-справжньому цікавим. Тут вчетверте відбудеться поетичний «Поділля Open», вперше потішить комедійний «Штрикало», а також всьоме пройде танцювальний фестиваль «Радея-Dance». А головне – вхід на усі заходи безкоштовний!

Відкрили сезон письменники. Майстер гостросюжетних детективних історій Андрій Кокотюха, дитячий письменник Сашко Дерманський, художниця, науковець та педагог Марина Павленко та багато інших авторів проводять творчі зустрічі в Кам’янці-Подільському в рамках четвертого поетичного фестивалю «Поділля Open», повідомляють у міській раді.

Проходить він 15-16 березня в різних локаціях міста, зокрема у бібліотечних філіях. Відкриття і автограф-сесія з письменниками відбудеться сьогодні о 14.00 в міському Будинку культури. Організатори обіцяють, що цікаво буде всім, а особливо – молоді.

А вже за тиждень,  23-24 березня, море позитивних емоцій кам’янчанам і гостям подарують учасники Першого Всеукраїнського фестивалю комедії та естрадного гумору «Штрикало». Відбудеться він у міському Будинку культури.

Як каже ідейна натхненниця заходу, викладач режисерських дисциплін коледжу культури і мистецтв Інна Семенків, фестиваль доведе, що на Поділлі живуть дотепні люди з гарним почуттям гумору. Учасники продемонструють це своїми гумористичними етюдами, клоунадою, естрадними мініатюрами. На сцені міського Будинку культури виступатимуть не лише місцеві колективи, але й виконавці з інших областей, зокрема й гість фестивалю – гумористичний театр «Кум» з Івано-Франківська. Не менш цікаві гості сидітимуть й серед журі – заслужена артистка України, член національної спілки театральних діячів України Ольга Шлемко,  кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри театрального мистецтва КНУКіМ Іван Сорока,  режисер, актор, керівник театру «КУМ» Олександр Новосад. Організатори запевняють, що гарний настрій гостям забезпечений.

А вікенд 28-30 березня буде танцювальним. У місті відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Радея-Dance», за всю історію якого журі переглянули понад півтисячі танцювальних номерів. За шість років цей захід прийняв понад 220 колективів із 20 областей України. Цьогоріч його перенесено з площі біля Ратуші на площу біля Будинку культури. Серед суддів фестивалю – головний балетмейстер ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Сергій Качуринець, співзасновник балету А6, засновник афро-шоу «Бамбата», хореограф Адам Уедраого, заслужений діяч мистецтв України Володимир Чорнобиль, голова та член журі багатьох міжнародних та всеукраїнських хореографічних конкурсів Юрій Тарасов.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS