У Хмельницькому змагалися юні конструктори | Поділля News
Новини
Дозвілля

У Хмельницькому змагалися юні конструктори

Наполегливі, талановиті та креативні. Це – про юних знавців технічного моделювання, які змагалися минулого тижня на обласному конкурсі учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, що відбувся на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Захід проводився з метою підвищення ролі технічної творчості в системі освіти, пошуку та підтримки обдарованих дітей молодшого шкільного віку, повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА.

За першість змагалися 50 учасників (24 команди ) з 8 районів: Білогірського, Віньковецького, Деражнянського, Ізяславського, Кам’янець-Подільського, Славутського, Старокостянтинівського, Ярмолинецького, 5 міст: Кам’янець-Подільського, Нетішина, Славути, Старокостянтинова, Шепетівкита та 11 ОТГ: Антонінської, Волочиської, Грицівської, Городоцької, Дунаєвецької, Китайгородської, Летичівської, Новоушицької, Полонської, Старосинявськоїта Чемеровецької.

Привітав учасників конкурсу Заслужений працівник освіти України,  директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук, який зазначив, що  на заході зібралися наймолодші юні техніки області, вихованці технічних гуртків, котрі своїми теоретичними знаннями, практичними уміннями, творчими здібностями готові довести, що вони гідні представляти честь свого району, міста чи об’єднаної територіальної громади на обласному рівні. А кращі з кращих здатні пройти фінальні випробування конкурсу – всеукраїнський етап.

Учасники змагались у трьох конкурсних випробуваннях:

  • теоретичний залік;
  • технічне завдання (виготовлення моделі транспортної техніки);
  • творче завдання (виконання композиції власного задуму за допомогою геометричного конструктора).

Роботи учасників  оцінювало журі, яке враховувало правильні та чіткі відповіді стосовно теоретичного заліку, якість виготовлення транспортної техніки та оригінальність і культуру виготовлення технічної композиції.

За підсумками трьох етапів конкурсу командну першість здобули:

  • I місце  команда Нетішинського клубу «Юний технік»;
  • II місце команда Славутської міської станції юних техніків;
  • III місце команда Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва Антонінської селищної об’єднаної територіальної громади.

Отже, честь області на Всеукраїнському конкурсі учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання захищатимуть вихованці Нетішинського клубу «Юний технік», який відбуватиметься у травні на теренах Хмельницької області в місті Нетішин.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS