На Хмельниччині засудили жінку, яка намагалась підкупити поліцейського | Поділля News
Новини
Кримінал

На Хмельниччині засудили жінку, яка намагалась підкупити поліцейського

У вересні минулого року правоохоронці Старокостянтинова та Хмельницького задокументували факт надання неправомірної вигоди правоохоронцю.

Намагаючись уникнути кримінальної відповідальності за вчинення злочину, пов’язаного з незаконним обігом наркотичних речовин, місцева жителька, у помешканні якої виявили понад півкілограма наркотичного засобу – концентрату макової соломи, запропонувала заступнику начальника – начальнику сектору кримінальної поліції Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області неправомірну вигоду, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Про таку пропозицію правоохоронець повідомив своє керівництво та місцеву прокуратуру, а на підставі рапорту поліцейського за вказаним фактом розпочато досудове розслідування.

Під час дачі хабара, жінку, яка таким чином намагалась уникнути відповідальності, викрито, а грошові кошти в сумі 3 тис грн вилучено.

Стороною обвинувачення у суді доведено вину особи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 369 (надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) та ч. 2 ст. 309 (незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів у великих розмірах без мети збуту) КК України.

Як повідомив керівник Старокостянтинівської місцевої прокуратури Василь Сліпець, засудженій призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS