Новини
Спорт

Поліцейські Хмельниччини здобули першу перемогу в “Динаміаді-2019”

20 березня змаганнями із гирьового спорту стартувала «Динаміада-2019». За першість змагалися 5 команд, а перемогу, як і минулого року, здобули поліцейські.

Сьогодні в тренінговому центрі ГУНП в Хмельницькій області відбулось відкриття «Динаміади-2019», першим етапом якої стали змагання з гирьового спорту. У турнірі взяли участь 5 команд — поліцейських, прикордонників, рятувальників, фіскальної та пенітенціарної служб.

У результаті перше загальнокомандне місце посіли гирьовики ГУНП в Хмельницькій області, 2-е — команда Національної академії Державної прикордонної служби ім. Б. Хмельницького, 3-є — рятувальники. Крім того, переможцями у своїх вагових категоріях стали старший лейтенант поліції Леонід Шевчук та лейтенант поліції Віталій Варнацький.

За результатами змагань було сформовано збірну з гирьового спорту, яка представить область на Всеукраїнському чемпіонаті ФСТ «Динамо» з гирьового спорту, що пройде у Львові 3-5 квітня.

Автор: Тетяна Новак