Новини
Суспільство

До служби зайнятості звернулися понад 17 тисяч безробітних подолян

Протягом січня-лютого 2019 року кількість осіб, працевлаштованих за сприянням Хмельницької обласної служби зайнятості становила  2,8 тис. осіб, в тому числі 1,3 тис. зареєстрованих безробітних. Про це повідомляють у прес-службі відомства.

Як зазначається, 1,1 тис. осіб проходили навчання за професіями: електрогазозварник, водій тролейбуса, продавець продовольчих товарів, тракторист-машиніст, швачка тощо.

“Робота наших фахівців спрямована не лише на пошук підходящих вакансій, співпрацю з роботодавцями, але й охоплює напрямок підготовки до виходу на ринок праці молоді та школярів. До прикладу, протягом січня-лютого профорієнтаційними послугами скористалися 24,5 тис. громадян”, – наголошує директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Що ж стосується внутрішньо-переміщених осіб (ВПО) та учасників антитерористичної операції, то станом на 22 березня 2019 року статус безробітного набули 432 демобілізованих військовослужбовців та 53 ВПО. Кількість зареєстрованих безробітних становила 18,7 тис. осіб.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS