На Хмельниччині збудують завод із переробки мінералів | Поділля News
На Хмельниччині збудують завод із переробки мінералів

На Хмельниччині запланували будівництво заводу з переробки глауконітових пісків. Підприємство має з’явитися у селі Солобківці Солобковецької об’єднаної територіальної громади Ярмолинецького району. Про це повідомляється на сайті ОТГ.

see url За інформацією прес-служби, передбачається виробництво екосорбенту та мінерального добрива глауконіту з річною потужністю переробки 50 тис. тонн глауконіткварцових пісків. Необхідний обсяг фінансування – 8 млн 442,5 тис. доларів.

“Проект передбачає експлуатацію родовища в с.Круті Броди площею 1,63 га, та будівництво заводу в с. Солобківці площею 1 га. Розроблений та пройшов державну експертизу робочий проект кар’єра з видобутку сировини. Також сформульований бізнес-план будівництва”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, родовище глауконітових пісків знайшли під час будівництва артезіанської свердловини в південній окраїні села Солобківці на глибині 14 метрів.

Довідково. Глауконіт – натуральний природний мінерал осадового походження. Сучасні екологотехнологічні дослідження виявили для нього цілий ряд універсальних корисних властивостей, які можна успішно, без негативних наслідків для навколишнього середовища, людей і тваринного світу використовувати в різних сферах життя. Унікальність глауконіту полягає в його високих іонообмінних, буферних і сорбційних властивостях. Глауконіт здатний поглинати і нейтралізувати токсичні речовини, одночасно виділяючи необхідні для відтворення природних процесів у ґрунтах, воді та живих організмах хімічні елементи, активізувати життєдіяльність мікрофлори та бактерій, які значною мірою прискорюють встановлення природного балансу, покращувати обмін речовин.

Читайте нас у  weight loss in cancer Телеграм  та у нашій групі  source link Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

На ринках обласного центру та області тривають рейди податківців з метою недопущення здійснення підприємницької діяльності без держреєстрації та використання найманої праці неоформлених осіб. Про це повідомляють у фіскальній службі області. Як зазначається, до рейдів залучають і працівників обласного Управління Держпраці, які проводять відеофіксацію порушень. Протягом поточного року на хмельницьких ринках вже встановлено 44 факти нелегального […]

На Чемеровеччині завершують проект із встановлення сонячної електростанції у с.Слобідко-Смотрицька. Про це повідомляє прес-служба РДА. Сума інвестицій у будівництво становить біля 5 млн. доларів. Кількість постійних працівників при масштабній роботі ФЕС становитиме 10 осіб. Також планується залучати близько 30 працівників, що працюватимуть тимчасово. Як зазначають в Чемеровецькій РДА, генеральним підрядником виступає ТОВ «Смарт Енерджі Україна», […]

Агрохолдинг «МРІЯ» виклав у загальний доступ свій повний звіт про обсяг сплачених податків та інвестицій, спрямованих Компанією на соціальні проекти в 2018 році. Інформація містить детальні дані в розрізі областей і районів, де працює «МРІЯ». Ознайомитись зі звітом можна за посиланням. Як повідомлялось раніше, за попередній рік Компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів 465 млн […]