Хмельницькі магазини переходять на розчинні пакети та екоторби | Поділля News
Новини
» Екологія » Хмельницькі магазини переходять на розчинні пакети та екоторби
Екологія

Хмельницькі магазини переходять на розчинні пакети та екоторби

Торгові мережі Хмельницького переходять на паперові, біорозчинні пакети та екоторби. Рішення щодо мінімізації використання поліетиленових пакетів у місті виконком ухвалив ще у серпні 2018 року, повідомили у міськраді. Тож до рекомендацій дослухались торговельні мережі «Таврія», «АТБ», «Економ» та інші, а також підприємці ринків міста.

“Покупцям пропонують на вибір використання пакетів, які містять біорозкладну добавку і при утилізації повністю розкладаються та не шкодять довкіллю, або багаторазові торбини”, – йдеться у повідомленні прес-служби.

Управління торгівлі міської ради звертається до потенційних покупців з проханням: відповідально ставитись до використання пакетів з поліетилену, при купівлі товарів обирати ті, на яких є позначка «біо», «еко», або зазначається термін розкладання. Крім того, хмельничани завжди можуть, ідучи до магазину, взяти з собою, сумки з тканини або скляний посуд. Адже тільки разом ми зможемо вберегти наше довкілля, здоров’я своїх дітей та онуків.

Зауважимо, що стан екології безпосередньо позначається на якості життя і здоров’я. Серед найсерйозніших проблем для природи є вироби з пластика та поліетилену. Вони не розкладаються в землі, виділяють СО2 при згоранні. Це вбиває величезну кількість риб, ссавців і птахів. Термін розкладання традиційних пластикових предметів сягає 200 років.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS