Новини
Інфраструктура

На “тещиному язику” встановили огородження, що рятує від аварій

На аварійно-небезпечній ділянці автодороги Н-03 Житомир-Чернівці у с. Гуменці, відомій як “тещин язик” встановили огородження, що рятує від аварій.

Як повідомляють у Службі автодоріг області, тут влаштовано 1 км бар’єрного огородження типу “Нью Джерсі”. Залізобетонні блоки, довжиною від 2 до 6 м, встановлюють на “тещиному язику” для відокремлення напрямків потоків та неможливості виїзду транспортного засобу на зустрічну смугу.

“По завершенню ремонтних робіт такі обмежувачі будуть змонтовані по всій протяжності «Тещиного язика». Адже ця система бар’єрного огородження вже довела свою ефективність, спрацювавши в аварійній ситуації, яка сталася взимку під час заносу великоваговика на крутому повороті, зберігши життя учасникам дорожнього руху. Бетонний блок, витримавши силу удару, не зазнав пошкоджень та заблокував виїзд вантажівки на зустрічну смугу. До речі, ушкодження транспортного засобу були мінімальними і водій зміг далі продовжити рух”, – зазначає начальник Служби автодоріг, Петро Гнидюк.

Виготовляються блоки на ТДВ «Хмельницькзалізобетон» за системою  DELTABLOC – це сучасна система дорожніх обмежувачів, які складаються з конструктивних елементів із пластичного бетону, що сприяє значному зменшенню наслідків аварій на автодорогах.

Як додають у прес-службі, огородження типу «Нью-Джерсі» більше 50-ти років застосовують на автомобільних дорогах країн Європи, Америки та Австралії.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS