Нетішинці – у Кубку світу з фехтування

У бельгійському Сінт-Нікласі завершився етап Кубка світу з фехтування на шаблях серед жінок. Змагалися у командній першості й нетішинці. Про це повідомляє Нетішинська самооборона.

У командній першості наша збірна в складі Ольги Харлан, нетішинка Аліни Комащук, Олени Кравацької та Юлії Бакастової стала сьомою. Тренер збірної України з фехтування на шаблях Олег Штурбабін.

В 1/8 фіналу українки виграли у Іспанії (45:35), проте далі двома ударами програли Росії (43:45). У боротьбі за 5-8 позиції українські фехтувальниці спочатку не впоралися з США (44:45), а після реабілітувалися в бою з Південною Кореєю (45:27).

Зазначимо, що кращий результат серед українок показала Ольга Харлан, яка зупинилася на 10-му місці. В 1/32 фіналу наша шаблістка перемогла болгарку Йоану Ілієву (15:11), далі розібралася з італійкою Софією Чіарагліей (15:11), а в 1/8 турнірній таблиці поступилася одним ударом майбутній чемпіонці змагань Манон Брюне (14:15) з Франції.

Автор: Галина Мельник