Новини
Суспільство

Хмельницький суд розглядає справу про булінг

На розгляд до Хмельницького міськрайонного суду надійшов перший адміністративний протокол щодо матері, син якої вчиняє булінг відносно однокласників. Про це повідомляє прес-служба установи.

Як розповіли в суді, підставою для складання  протоколу стала поведінка її сина. Хлопчик навчається у 5 класі однієї із шкіл міста та систематично порушує дисципліну на уроках, а також систематично вчиняє неправомірні дії  щодо своєї однокласниці: лається на адресу дівчинки і навіть наніс удар підручником по голові школярки, а потім ще й вдарив м’ячем по спині дівчинки.

Санкція ч. 3 ст. 173-4 КУпАП тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють,   від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин. Про результати розгляду справи повідомлять додатково.

Нагадаємо, Кодекс України про адміністративні правопорушення доповнено статтею про булінг  в зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню), який набрав чинності 19 січня 2019 року.

Нагадаємо, вперше в Україні за знущання над вчителем покарали учня. Нетішинський міський суд прийняв рішення на користь 50-річного педагога. Старшокласника визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення. Згідно з судовим рішенням батьки юнака зобов’язані були заплатити штраф в розмірі 850 грн.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS