У Хмельницькому відкрилася виставка фотомайстрів з 13 областей України | Поділля News
У Хмельницькому відкрилася виставка фотомайстрів з 13 областей України

Чорно-білі й кольорові, портрети, натюрморти, міські пейзажі – у експозиції «Погляд-2018» понад 80 світлин від художників з 13 областей України та міста Севастополь. На роботи можна подивитися у хмельницькому музеї-студії фотомистецтва.

Виставка «Погляд» існує понад 20 років. А від 1997 – вийшла на всеукраїнський і навіть міжнародний рівні. Організатор виставки фотохудожник з Кропивницького Сергій Гусарченко вважає: секрет популярності й довголіття заходу у тому, що це не конкурс, де визначають кращих. Тут можуть показати свої роботи і фотографи-початківці, і досвідчені фотомайстри. Не обмежують майстрів і темою.

here Один з учасників виставки, Олександр Майоров з Кропивницького, представив на виставці свою світлину без назви. Це зображення двох дівчат з боді-артом на обличчі. Митець запевняє: фото без використання фотошопу. За його словами,  у нього нема улюбленого жанру. Цінує світлини, здатні викликати емоції. Фотохудожник багато подорожує Україною, фіксуючи маловідомі, але цікаві локації.

Хмельницька художниця та фотограф Марина Шавиріна-Школяр у фотовиставках бере участь не вперше. Для «Погляду-2018» відібрала одну зі своїх робіт – «Симфонія у білому». Це постановочний натюрморт, на створення якого надихнула творчість художника Джеймса Уістлера та поетичні назви його картин.

«Конкурси й виставки – це спосіб перевірити, наскільки ти цікавий глядачам. Комусь ближчий портрет, комусь пейзаж, комусь абстрактний мотив. І це добре, бо кожен відвідувач виставки зможе знайти те, що йому близьке», – каже мисткиня.

Хмельницький став третім місцем, де показали «Погляд-2018». На світлини можна подивитися протягом місяця. Цьогоріч виставка вже побувала у Кривому Розі та Дніпрі. Попереду – Одеса та Львів.

follow Читайте нас у  snooki weight loss dr oz Телеграм  та у нашій групі  source link Viber  red meat diet weight loss @ПоділляNEWS

Схоже

Музей старовинного військового обмундирування і зброї створили у приміщеннях унікального фортифікаційного спорудження Кам’янця-Подільського Руській брамі. До експозиції увійшли зброя, обладунки і навіть метальні установки, повідомляє прес-служба міськради. “Колись в цьому приміщенні розташовувалася гончарна майстерня. Коли ми приступили до створення музею, посеред приміщення стояли величезні печі, де обпікалися вироби, а сміття тут було вище коліна, і […]

З нагоди святкування Великодніх свят біля майдану Незалежності обласного центру для хмельничан та гостей міста з’явилася ще одна святкова фотозона. Про це повідомляє прес-служба обласної ради. Святкове містечко облаштоване великодніми деревами, які оздоблені крашанками. А поруч розміщена велика паска і писанки. За словами начальниці управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Ірини Трунової, до створення […]

Роботи з приватної колекції знаної писанкарки, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва, викладача Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Світлани Делікатної презентували у мистецькій залі музею історії міста. Наші предки свої знання про всесвіт, уявлення  про його триєдину природу: Праву, Яву, Наву, свої відчуття виражали стрункою системою символів та кольорів. Ці символи, як сакральна мова […]