У Хмельницькому відкрилася виставка фотомайстрів з 13 областей України | Поділля News
У Хмельницькому відкрилася виставка фотомайстрів з 13 областей України

Чорно-білі й кольорові, портрети, натюрморти, міські пейзажі – у експозиції «Погляд-2018» понад 80 світлин від художників з 13 областей України та міста Севастополь. На роботи можна подивитися у хмельницькому музеї-студії фотомистецтва.

Виставка «Погляд» існує понад 20 років. А від 1997 – вийшла на всеукраїнський і навіть міжнародний рівні. Організатор виставки фотохудожник з Кропивницького Сергій Гусарченко вважає: секрет популярності й довголіття заходу у тому, що це не конкурс, де визначають кращих. Тут можуть показати свої роботи і фотографи-початківці, і досвідчені фотомайстри. Не обмежують майстрів і темою.

Один з учасників виставки, Олександр Майоров з Кропивницького, представив на виставці свою світлину без назви. Це зображення двох дівчат з боді-артом на обличчі. Митець запевняє: фото без використання фотошопу. За його словами,  у нього нема улюбленого жанру. Цінує світлини, здатні викликати емоції. Фотохудожник багато подорожує Україною, фіксуючи маловідомі, але цікаві локації.

Хмельницька художниця та фотограф Марина Шавиріна-Школяр у фотовиставках бере участь не вперше. Для «Погляду-2018» відібрала одну зі своїх робіт – «Симфонія у білому». Це постановочний натюрморт, на створення якого надихнула творчість художника Джеймса Уістлера та поетичні назви його картин.

«Конкурси й виставки – це спосіб перевірити, наскільки ти цікавий глядачам. Комусь ближчий портрет, комусь пейзаж, комусь абстрактний мотив. І це добре, бо кожен відвідувач виставки зможе знайти те, що йому близьке», – каже мисткиня.

Хмельницький став третім місцем, де показали «Погляд-2018». На світлини можна подивитися протягом місяця. Цьогоріч виставка вже побувала у Кривому Розі та Дніпрі. Попереду – Одеса та Львів.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У дворику Музею старожитностей в Кам’янці-Подільському через дощі просіла бруківка на 50 см. Музейники знайшли там залишки побуту мешканців минулих століть.  Як повідомили у міській раді, музейники вирішили використати так званий метод шурфування для з’ясування причини просідання ґрунту та виявлення культурних нашарувань. У результаті проведених досліджень науковці заглибилися до відмітки 2,75 м від денної поверхні. […]

У дворику Руського магістрату, де сьогодні розташований адмінкорпус НІАЗ «Кам’янець», з’явився новий експонат – глечик із середньовічного горну. Про це йдеться на сайті міськради. Зазначається, що це втілення креативного задуму працівників заповідника – підйомний археологічний матеріал з горна. Його виявили на вул. Татарській у 2016 р. співробітники ДП ОАСУ «Подільська археологія». Основою інсталяції є металевий […]

Книжковий фонд центральної бібліотечної системи Хмельницького поповнився новими примірниками. 2200 книг закупили за кошти міського бюджету – 300 тисяч гривень. Половина книг вже надійшла. Все це – дитяча й підліткова література. Інша частина – література для дорослих – буде у Хмельницькому вже до кінця тижня. Книги придбали, враховуючи побажання читачів, книжкову моду, а також твори […]