У Хмельницькому гала-концертом завершився конкурс «Слово нації» | Поділля News
У Хмельницькому гала-концертом завершився конкурс «Слово нації»

У конкурсі, який вже втретє проходить в обласному центрі, взяли участь понад півсотні учасників з усіх закладів загальної середньої освіти міста і Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва. Гала-концерт та нагородження переможців третього шкільного конкурсу читців-декламаторів «Слово нації» відбулися у приміщенні обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

Юні поети та декламатори змагалися в конкурсі читців у двох номінаціях: виконання віршів та авторська поезія. Розподіл між учасниками є і за віковими категоріями. Молодша охоплює дітей віком від 10 до 13 років, друга – від 14 до 17. Кращих читців віршів рідного краю визначило журі, яке очолила керуюча справами виконавчого комітету, ідейна натхненниця проведення цього конкурсу Юлія Сабій.

Кращих з кращих під час урочистої церемонії підбиття підсумків третього міського конкурсу читців-декламаторів «Слово нації» нагороджено дипломами департаменту освіти та науки міської ради та кубками.

Варто зазначити, що переможці конкурсу читців-декламаторів «Слово нації», а також Шевченківських читань, крім дипломів та кубків, отримають додатковий подарунок від міської влади – поїздку до Києва на екскурсію до Верховної Ради України.

Переможцями міського конкурсу читців-декламаторів «Слово нації» стали

1.1  source site Номінація «Авторська поезія»: Галко Катерина, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва (ІІ вікова категорія); Куруца Вероніка, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу №2 (ІІ вікова категорія); Щерба Олександра, учениця 4 класу навчально-виховного об’єднання №5 імені С.Єфремова (І вікова категорія); Череповський Владислав, учень 4 класу загальноосвітньої школи №4 (І вікова категорія).

1.2  follow url Номінація «Читці» у віковій категорії 10-13 років: Кубик Яна, учениця 4 класу навчально-виховного об’єднання №9; Бойцерук Артем, учень 5 класу спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи №8; Козлова Агата, учениця 6 класу навчально-виховного комплексу №7; Война Софія, учениця 4 класу загальноосвітньої школи №4.

1.3  Номінація «Читці» у віковій категорії 14-17 років: Мацеха Марина, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва; Готко Максим, учень 10 класу навчально-виховного комплексу №7; Сисак Анастасія, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва; Чукань Ярослава, учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи №19 імені М. Павловського; Краснюк Наталія, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва; Дзюбань Уляна, учениця 9 класу середньої загальноосвітньої школи №13 імені М.Чекмана.

source url

Читайте нас у  bronkaid for weight loss Телеграм source url  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Музей старовинного військового обмундирування і зброї створили у приміщеннях унікального фортифікаційного спорудження Кам’янця-Подільського Руській брамі. До експозиції увійшли зброя, обладунки і навіть метальні установки, повідомляє прес-служба міськради. “Колись в цьому приміщенні розташовувалася гончарна майстерня. Коли ми приступили до створення музею, посеред приміщення стояли величезні печі, де обпікалися вироби, а сміття тут було вище коліна, і […]

З нагоди святкування Великодніх свят біля майдану Незалежності обласного центру для хмельничан та гостей міста з’явилася ще одна святкова фотозона. Про це повідомляє прес-служба обласної ради. Святкове містечко облаштоване великодніми деревами, які оздоблені крашанками. А поруч розміщена велика паска і писанки. За словами начальниці управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Ірини Трунової, до створення […]

Роботи з приватної колекції знаної писанкарки, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва, викладача Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Світлани Делікатної презентували у мистецькій залі музею історії міста. Наші предки свої знання про всесвіт, уявлення  про його триєдину природу: Праву, Яву, Наву, свої відчуття виражали стрункою системою символів та кольорів. Ці символи, як сакральна мова […]