У Хмельницькому гала-концертом завершився конкурс «Слово нації» | Поділля News
У Хмельницькому гала-концертом завершився конкурс «Слово нації»

У конкурсі, який вже втретє проходить в обласному центрі, взяли участь понад півсотні учасників з усіх закладів загальної середньої освіти міста і Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва. Гала-концерт та нагородження переможців третього шкільного конкурсу читців-декламаторів «Слово нації» відбулися у приміщенні обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

Юні поети та декламатори змагалися в конкурсі читців у двох номінаціях: виконання віршів та авторська поезія. Розподіл між учасниками є і за віковими категоріями. Молодша охоплює дітей віком від 10 до 13 років, друга – від 14 до 17. Кращих читців віршів рідного краю визначило журі, яке очолила керуюча справами виконавчого комітету, ідейна натхненниця проведення цього конкурсу Юлія Сабій.

Кращих з кращих під час урочистої церемонії підбиття підсумків третього міського конкурсу читців-декламаторів «Слово нації» нагороджено дипломами департаменту освіти та науки міської ради та кубками.

Варто зазначити, що переможці конкурсу читців-декламаторів «Слово нації», а також Шевченківських читань, крім дипломів та кубків, отримають додатковий подарунок від міської влади – поїздку до Києва на екскурсію до Верховної Ради України.

Переможцями міського конкурсу читців-декламаторів «Слово нації» стали

1.1 Номінація «Авторська поезія»: Галко Катерина, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва (ІІ вікова категорія); Куруца Вероніка, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу №2 (ІІ вікова категорія); Щерба Олександра, учениця 4 класу навчально-виховного об’єднання №5 імені С.Єфремова (І вікова категорія); Череповський Владислав, учень 4 класу загальноосвітньої школи №4 (І вікова категорія).

1.2 Номінація «Читці» у віковій категорії 10-13 років: Кубик Яна, учениця 4 класу навчально-виховного об’єднання №9; Бойцерук Артем, учень 5 класу спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи №8; Козлова Агата, учениця 6 класу навчально-виховного комплексу №7; Война Софія, учениця 4 класу загальноосвітньої школи №4.

1.3 Номінація «Читці» у віковій категорії 14-17 років: Мацеха Марина, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва; Готко Максим, учень 10 класу навчально-виховного комплексу №7; Сисак Анастасія, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва; Чукань Ярослава, учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи №19 імені М. Павловського; Краснюк Наталія, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва; Дзюбань Уляна, учениця 9 класу середньої загальноосвітньої школи №13 імені М.Чекмана.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У дворику Музею старожитностей в Кам’янці-Подільському через дощі просіла бруківка на 50 см. Музейники знайшли там залишки побуту мешканців минулих століть.  Як повідомили у міській раді, музейники вирішили використати так званий метод шурфування для з’ясування причини просідання ґрунту та виявлення культурних нашарувань. У результаті проведених досліджень науковці заглибилися до відмітки 2,75 м від денної поверхні. […]

У дворику Руського магістрату, де сьогодні розташований адмінкорпус НІАЗ «Кам’янець», з’явився новий експонат – глечик із середньовічного горну. Про це йдеться на сайті міськради. Зазначається, що це втілення креативного задуму працівників заповідника – підйомний археологічний матеріал з горна. Його виявили на вул. Татарській у 2016 р. співробітники ДП ОАСУ «Подільська археологія». Основою інсталяції є металевий […]

Книжковий фонд центральної бібліотечної системи Хмельницького поповнився новими примірниками. 2200 книг закупили за кошти міського бюджету – 300 тисяч гривень. Половина книг вже надійшла. Все це – дитяча й підліткова література. Інша частина – література для дорослих – буде у Хмельницькому вже до кінця тижня. Книги придбали, враховуючи побажання читачів, книжкову моду, а також твори […]