Новини
Новини ОТГ

До Славутської ОТГ хочуть приєднатися жителі села Шепетівського району

Жителі села Пліщин Шепетівського району хочуть приєднатися до Славутської ОТГ. Про це йшлося під час збору мешканців 7 квітня, повідомляють у Славутській міській раді.

Як зазначається, обговорювали декілька варіантів подальшої долі громади, а саме – добровільне приєднання до міста Шепетівки, обʼєднання із селом Плесна Шепетівського району та приєднання до Славутської міської ОТГ.

“Напередодні зустрічі ініціативна група у складі представників громади села Пліщин звернулася до Славутської міської ради з пропозицією добровільного приєднання до Славутської міської ОТГ. У ході було опитано близько 450 жителів села, більша половина яких виступила «за» приєднання до Славутської міської ОТГ. Суттєва більшість підтримала намір приєднатися і на сході села”, – йдеться у повідомленні.

На думку міського голови Василя Сидора, село Пліщин територіально наближене до Шепетівки, тому доцільніше громаді розглядати можливість приєднання до цього міста. Також важливо виважено розглянути питання, при фінансовій можливості, створення на базі сіл Пліщин, Плесна обʼєднаної територіальної громади. Проте, враховуючи рішення щодо приєднання до Славутської міської ОТГ, це питання розглядатиметься разом із депутатами Славутської міської ради і буде обговорюватися з громадою міста.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS