У Хмельницькому визначили кращих танцюристів турніру «Spring Open Championship» | Поділля News
У Хмельницькому визначили кращих танцюристів турніру «Spring Open Championship»

Турнір з бальних танців «Spring Open Championship» відбувся у Хмельницькому. На танцполі свою майстерність демонстрували  2000 спортсменів зі всієї України, а також з Молдови та Словаччини. Серед учасників – пари з Дунаївців, Старокостянтинова та представники близько 10 танцювальних клубів Хмельницького.

homemade weight loss drinks Наймолодшими учасниками стали 4-річні спортсмени. Вони виконали два танці – ча-ча-ча та вальс. Старші танцюристи змагалися у стандартній та латиноамериканській програмах та виконали 10 танців. Чимало учасників мають звання кандидатів у майстри спорту.

Змагання оцінювали 30 суддів з різних міст України. Кращі спортсмени, окрім кубків, отримали призи та сертифікати від хмельницьких торговельних закладів.

enter site На турнірі відзначили і володарів призу глядацьких вподобань. Ними стали представники вінницького бально-спортивного клубу «Грація»  Максим Левицький та Аліна Матвеєва. Тренує пару Каріна Гладка. Танцюристів нагородив кубком один з партнерів змагань – хмельницький підприємець Сергій Хуторнюк, який долучається до організації турніру вже другий рік поспіль.

Турнір «Spring Open Championship» у Хмельницькому відбувся вдруге. Яскраве свято для танцюристів та глядачів влаштували  Дмитро Бідюк (танцювальна студія «Імперіал»), а також Олександр та Ірина Михайлови (танцклуб ««Dream»).

Читайте нас у  exercises for weight loss at home Телеграм see url  та у нашій групі  Viber  here @ПоділляNEWS

Схоже

Музей старовинного військового обмундирування і зброї створили у приміщеннях унікального фортифікаційного спорудження Кам’янця-Подільського Руській брамі. До експозиції увійшли зброя, обладунки і навіть метальні установки, повідомляє прес-служба міськради. “Колись в цьому приміщенні розташовувалася гончарна майстерня. Коли ми приступили до створення музею, посеред приміщення стояли величезні печі, де обпікалися вироби, а сміття тут було вище коліна, і […]

З нагоди святкування Великодніх свят біля майдану Незалежності обласного центру для хмельничан та гостей міста з’явилася ще одна святкова фотозона. Про це повідомляє прес-служба обласної ради. Святкове містечко облаштоване великодніми деревами, які оздоблені крашанками. А поруч розміщена велика паска і писанки. За словами начальниці управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Ірини Трунової, до створення […]

Роботи з приватної колекції знаної писанкарки, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва, викладача Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Світлани Делікатної презентували у мистецькій залі музею історії міста. Наші предки свої знання про всесвіт, уявлення  про його триєдину природу: Праву, Яву, Наву, свої відчуття виражали стрункою системою символів та кольорів. Ці символи, як сакральна мова […]