У Хмельницькому визначили кращих танцюристів турніру «Spring Open Championship» | Поділля News
У Хмельницькому визначили кращих танцюристів турніру «Spring Open Championship»

Турнір з бальних танців «Spring Open Championship» відбувся у Хмельницькому. На танцполі свою майстерність демонстрували  2000 спортсменів зі всієї України, а також з Молдови та Словаччини. Серед учасників – пари з Дунаївців, Старокостянтинова та представники близько 10 танцювальних клубів Хмельницького.

Наймолодшими учасниками стали 4-річні спортсмени. Вони виконали два танці – ча-ча-ча та вальс. Старші танцюристи змагалися у стандартній та латиноамериканській програмах та виконали 10 танців. Чимало учасників мають звання кандидатів у майстри спорту.

Змагання оцінювали 30 суддів з різних міст України. Кращі спортсмени, окрім кубків, отримали призи та сертифікати від хмельницьких торговельних закладів.

На турнірі відзначили і володарів призу глядацьких вподобань. Ними стали представники вінницького бально-спортивного клубу «Грація»  Максим Левицький та Аліна Матвеєва. Тренує пару Каріна Гладка. Танцюристів нагородив кубком один з партнерів змагань – хмельницький підприємець Сергій Хуторнюк, який долучається до організації турніру вже другий рік поспіль.

Турнір «Spring Open Championship» у Хмельницькому відбувся вдруге. Яскраве свято для танцюристів та глядачів влаштували  Дмитро Бідюк (танцювальна студія «Імперіал»), а також Олександр та Ірина Михайлови (танцклуб ««Dream»).

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У дворику Музею старожитностей в Кам’янці-Подільському через дощі просіла бруківка на 50 см. Музейники знайшли там залишки побуту мешканців минулих століть.  Як повідомили у міській раді, музейники вирішили використати так званий метод шурфування для з’ясування причини просідання ґрунту та виявлення культурних нашарувань. У результаті проведених досліджень науковці заглибилися до відмітки 2,75 м від денної поверхні. […]

У дворику Руського магістрату, де сьогодні розташований адмінкорпус НІАЗ «Кам’янець», з’явився новий експонат – глечик із середньовічного горну. Про це йдеться на сайті міськради. Зазначається, що це втілення креативного задуму працівників заповідника – підйомний археологічний матеріал з горна. Його виявили на вул. Татарській у 2016 р. співробітники ДП ОАСУ «Подільська археологія». Основою інсталяції є металевий […]

Книжковий фонд центральної бібліотечної системи Хмельницького поповнився новими примірниками. 2200 книг закупили за кошти міського бюджету – 300 тисяч гривень. Половина книг вже надійшла. Все це – дитяча й підліткова література. Інша частина – література для дорослих – буде у Хмельницькому вже до кінця тижня. Книги придбали, враховуючи побажання читачів, книжкову моду, а також твори […]